Rīgā Maskavas forštatē atklās jaunu labiekārtotu teritoriju

Ceturtdien, 26. augustā, plkst. 16.00 Maskavas forštatē, Lomonosova ielā 12 C tiks atklāta labiekārtota teritorija, kurā apvienotas atpūtas un bērnu rotaļu zonas, kā arī izbūvēts apgaismojuma tīkls un segums, veikta apstādījumu un labiekārtojuma elementu uzstādīšana. 

Pārmaiņas īstenotas Rīgas pašvaldības finansētā projektā “Daudzfunkcionālas publiskās ārtelpas attīstība Rīgas pilsētas apkaimēs”, sadarbojoties ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA un Rīgas Tehniskās universitātes studentiem un mācībspēkiem.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies:

•        Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja Inese Andersone;

•        Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktore Ilze Purmale;

•        Projekta autora AS “VentEko” un  apakšuzņēmēja SIA “ALPS ainavu darbnīca” pārstāvji;

•        Apkaimes iedzīvotāji.

Pasākumā tā dalībnieki arī pārrunās, cik svarīga ir iedzīvotājiem pievilcīgas telpas veidošana daudzīvokļu namu pagalmos. Pēc tam augstajās dobēs tiks kopīgi iestādīti sarūpētie garšaugu un aromātisko augu stādi.

Projekta būvuzraudzību veica SIA “Semita”. Projekta autori ir AS “VentEko”, apakšuzņēmējs ir SIA “ALPS ainavu darbnīca”. Būvdarbus veica SIA “Jēkabpils PMK”, apakšuzņēmējs SIA “ML Asphalt”.

Jau ziņots, ka 2021. gadā Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments īsteno publiskās ārtelpas uzlabošanas projektus divās Rīgas apkaimēs: Maskavas forštatē un Sarkandaugavas apkaimē.

Informāciju sagatavoja:Rīgas domes, Pilsētas attīstības departamenta, Komunikācijas nodaļa

Zaļā Josta - Reklāma