RFS izveido savu akadēmiju un pārņem telpu futbola komandu ”nikars”

Latvijas čempione futbolā RFS šodien preses konferencē paziņojusi par savas akadēmijas izveidi, kā arī paplašināšanos uz telpu futbolu, pārņemot 12 reizes par Latvijas čempioni kļuvušo ”Nikars” vienību. Turpmāk tā sauksies ”RFS Futsal”.

Latvijas visu laiku titulētākais telpu futbola klubs “Nikars”, kas 12 reizes kļuvis par Latvijas čempionu, turpmāk sauksies “RFS Futsal” un būs daļa no RFS futbola piramīdas, šodien tika paziņots kluba notikušajā preses konferencē. Tāpat klubs izveidojis savu akadēmiju, kurā audzēkņiem būs iespēja izvēlēties – trenēties futbolā vai attīstīt prasmes telpu futbolā. Akadēmijas treniņu darbs notiks ”LNK Sporta parkā”, kā arī tādos Rīgas mikrorajonos kā Teikā un Mežciemā.

Latvijas futbola leģenda un RFS kluba ģenerāldirektors Māris Verpakovskis neslēpa gandarījumu par to, ka klubs ir spēris nozīmīgu soli savā attīstībā. “Šī ir ļoti īpaša diena RFS vēsturē. Šodien mēs kļūstam par īstu klubu, jo profesionāls futbola klubs nav iedomājams bez savas akadēmijas. Turklāt bērniem un jauniešiem būs iespēja treniņus aizvadīt ideālos apstākļos jaunatklātajā “LNK Sporta parkā”. Būsim pirmie Latvijā, kur organizācijas audzēkņiem vēlāk būs iespēja pašiem izvēlēties, vai iet profesionāļa ceļu lielajā RFS komandā vai pāriet RFS telpu futbola komandu,” – runāja Verpakovskis.

Par “RFS Academy” direktoru iecelts Egils Trušēlis, bet par sporta direktoru – Latvijas futbola līdzjutējiem labi pazīstamais Andrejs Kaļiņins, kurš šogad ieņēma BFC “Daugavpils” galvenā trenera amatu.

“”RFS Academy” veidojas uz esošas jaunatnes futbola sistēmas – futbola skolas “Nikars” bāzes. Uzskatu, ka viena no mūsu stiprajām pusēm elites jauniešu spēlētāju sagatavošanā būs “LNK Sporta parks”, un mūsu uzdevums būs šos laukumus piepildīt ar mūsdienīgu procesu, mērķtiecīgiem, darbspējīgiem elites jauniešu treneriem un azartiskiem, uz attīstību tendētiem spēlētājiem. Tad kādu dienu RFS kreklā UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā laukumā dosies arī “RFS Academy” sagatavots spēlētājs,” apgalvoja Trušēlis.

Viņam pievienojās arī “RFS Academy” vecākais treneris Dāvis Caune: “Mūsu vīzija ir pozitīva futbola vide, kas ir kvalitatīvi organizēta un vispusīgi droša. Tā sniedz iespēju attīstīties bērniem un jauniešiem gan veselības un personības, gan arī profesionālajā virzienā, kā arī sniedz iespēju pilnveidoties treneriem un personālam. Vēlamies būt idejai vienots kolektīvs, kas sniedz labumu sabiedrībai un Latvijas futbolam.”

Latvijas telpu futbola pasaulē labi pazīstamais “RFS Futsal” prezidents Dmitrijs Zabarovskis bija pārliecināts, ka ar jauno vārdu telpu futbola klubs veiksmīgi turpinās “Nikara” tradīcijas. “Mainās kluba nosaukums, taču saglabāsim tradīcijas. Esmu pārliecināts, ka “RFS Futsal” spēs veiksmīgi turpināt “Nikara” tradīcijas gan Latvijā, gan Eiropā. Uzskatu, ka kļūšana par vienas futbola ekosistēmas daļu, palīdzēs straujāk attīstīties visiem. Ar lielu nepacietību gaidām pirmās spēles.”

© 2008 – 2022, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma