“R&D apdrošināšanas brokers” piesaista stratēģisko investoru

SIA “R&D apdrošināšanas brokers”, lielākais apdrošināšanas brokeru uzņēmums Latvijāun viens no lielākajām Baltijas valstīs, pērnā gada decembrī ir piesaistījis jaunu investoru, apdrošināšanas brokeru kompāniju RENOMIA a.s., kas ir iegādājusies 60% uzņēmuma kapitāla daļu.

Akciju kontrolpaketi iegādājies čehu uzņēmums RENOMIA a.s., kas ir vadošā apdrošināšanas brokeru kompānija Centrāleiropā un Austrumeiropā, tādējādi padarot Latviju par astoto Eiropas valsti, kurā RENOMIA a.s. ir tieša pārstāvniecība. Piesaistīto finansējumu plānots ieguldīt straujākā uzņēmuma izaugsmē, lai turpinātu attīstīt un sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām, kā arī turpināt attīstīt un palielināt sava biznesa daļu e-komercijā. 

SIA “R&D apdrošināšanas brokers” cieši sadarbojas ar visiem lielākajiem apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs un piedāvā visaptverošus pakalpojumus, ieskaitot riska novērtēšanu, apdrošināšanas programmu izveidi, prasījumu izskatīšanu, specializējoties transporta, īpašumu, loģistikas un citās apdrošināšanas jomās. Pateicoties partnerībai ar RENOMIA a.s., SIA “R&D apdrošināšanas brokers” klienti gūs labumu arī no pieredzes un kontaktiem, ko uzkrājusi ASV bāzētā, viena no pasaules vadošajām brokeru sabiedrībām – Gallagher, kas kopš 2019. gada ir RENOMIA a.s. mazākuma akcionārs.

“Pieredzējuša un spēcīga partnera klātbūtne būs ieguvums mūsu klientiem un sadarbības partneriem. SIA “R&D apdrošināšanas brokers” plāno ievērojami attīstīt pakalpojumus gan uzņēmumu apdrošināšanā, gan e-komercijas jomā. Ar RENOMIA a.s. palīdzību spēsim nodrošināt ne tikai izcilu klientu apkalpošanu, bet arī digitalizēt uzņēmuma pakalpojumus. Procesu automatizācija ir nepieciešama, lai brokeri varētu intensīvāk koncentrēties uz personalizētiem risinājumiem saviem klientiem,” skaidroviens no SIA “R&D apdrošināšanas brokers” līdzdibinātājiem Dainis Maldutis

Pēc jaunā investora piesaistīšanas SIA “R&D apdrošināšanas brokers” grupas vadību nodrošinās līdzšinējā vadības komanda un uzņēmums turpinās darbu pie uzņēmējdarbības attīstības. 

Pāvels Nepala, RENOMIA a.s. vadošais partneris, komentē: “Esam priecīgi sadarboties ar SIA “R&D apdrošināšanas brokers”, lai kopīgi attīstītu pakalpojumus klientiem Baltijas valstīs. Mūsu vērtības un redzējums saskan ar SIA “R&D apdrošināšanas brokers” komandu un augstu vērtējam šī uzņēmuma mūsdienīgo pieeju, progresīvo domāšanu un pieredzi e-komercijas un korporatīvās apdrošināšanas jomā. RENOMIA a.s. ieguldījumi tiek novirzīti vairākos virzienos – mūsu personāla kompetences un personīgās izaugsmes attīstībā, digitalizācijā, pakalpojumu paplašināšanā, lieliskā klientu apkalpošanā un, protams, mūsu pozīciju nostiprināšanā tirgū. Tas viss, lai nodrošinātu mūsu klientiem visaugstākā līmeņa pakalpojumus. Kvalitatīvas apdrošināšanas programmas un atbalsts atlīdzību izvērtēšanā uzņēmumiem un privātpersonām šobrīd ir ārkārtīgi svarīgs, ko redzam gan Čehijā, gan visās citās valstīs, kurās darbojamies.”

2020. gadā RENOMIA a.s. ir veicis virkni darbību vairākās Eiropas valstīs, tai skaitā Latvijā. Papildus tam, uzņēmums nesen atklājis unikālu un starptautisku brokeru centra (IBC) platformu, kas palīdz vietējiem un ārvalstu RENOMIA a.s. klientiem izvietot apjomīgus un sarežģītus riskus ārvalstīs. Uzņēmums darbojas arī privātās apdrošināšanas sektorā, kur tiek veikti ievērojami ieguldījumi fokusējoties uz tehnoloģiju un produktu izstrādi.

Zaļā Josta - Reklāma