Puse no spēlēm noslēdzas papildlaikā, Rizgis pakāpjas uz 7.vietu

Latvijas florbola čempionāta 2.līgā aizvadītajā nedēļā tika aizvadītas četras spēles, no kurām divās bija nepieciešams papildlaiks uzvarētāju noskaidrošanai. “Kalsnavai” viesos izdevās tikt galā ar “Coyote” un šīs komandas florbolists Gatis Rizgis pakāpās uz septīto vietu līgas visu laiku rezultatīvāko sarakstā.

Aizvadītajā nedēļā Latvijas florbola čempionāta 2.līgā tika aizvadītas vien četras spēles, taču tās bija gana spraigas, jo divos no mačiem bija nepieciešams papildlaiks, uzvarētāju noskaidrošanai. Sportacentrs.com kā nedēļas centrālo maču izcēla pašu pirmo, kurā SK “Coyote” Inčukalnā uzņēma FK “Kalsnava”. Un pēle tiešām bija spraiga, jo praktiski visu maču vadībā bija viesi, trešā perioda ievadā iekrājot arī četru vārtu pārsvaru. Tomēr mājinieki ne vien atspēlējās, bet arī pārņēma vadību un jau Kalsnavas komandai bija jādomā kā atspēlēties. Viņiem to arī izdevās paveikt, jo pamatlaika izskaņā izlīdzinājumu panāca Gatis Rizgis, kurš pēc šīs spēles pakāpās uz septīto vietu visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Savukārt papildlaikā, spēlējot vairākumā, Rihards Krauklis, kurš pirms nedēļas kļuva par pirmo līgā ar 500 sakrātajiem punktiem, nodrošināja uzvaru tieši “Kalsnavai”. Uzvarētājiem par labāko atzina Rūdolfu Briedi, kuram četri vārti un divas piespēles. Tikmēr mājiniekiem nelīdzēja Mārtiņa Ģirta Ozoliņa spožā spēle ar pieciem vārtiem un vienu piespēli.

Papildlaiks bija nepieciešams arī Talsos, kur mājinieki trešajā period arī neprata nosargāt solīdu triju vārtu pārsvaru pret “Vārmi”, ļaujot konkurnetiem atspēlēties un panākt 6:6. Papildlaikā tomēr mājinieki tika pie uzvaras, trešos vārtus tajā vakarā iemetot Mārim Ivanānam. Tikmēr par labāko atzina Linardu Putniņu, kuram divi vārti un viena piespēle. Zaudētājiem rezultatīvākais bija Svens Lapčinskis ar diviem vārtu guvumiem un vienu piespēli.

“Līgatne” līdz spēles vidum iekrāja 5:0 vadību un, atšķirībā no iepriekš aprakstītajiem mačiem, savu pārsvaru spēja noturēt visu atlikušo laiku, lai savās mājās ar 9:5 pieveiktu “Liepupi”. Ar trim vārtu guvumiem uzvarētājiem atzīmējās Edmunds Zandersons, kuram arī viena piespēle. Tikmēr viesiem divus vārtus iemeta Elvijs Jankovskis, kurš savulaik Ogres komandas rindās spēlējis valsts stiprākajā līgā. Jankovskis pēc šīs spēles sakrājis 100 punktus Latvijas čempionāta 2.līgas turnīrā.

Vēl FK “Ozolnieki” savās mājās nedaudz negaidīti ar 8:5 apspēlēja FK “Jūrmalu”, bet “Saldus Floorball” izbraukumā ar rezultātu 7:3 viesos tika gala ar “FK Kurši FSS”.

Šonedēļ turnīrā paredzētas septiņas spēles, no kurām par centrālo varētu izcelt spēli 9. Oktobrī, kad Rēzeknē vietējā komanda uzņems sava reģiona līdervienību “Ligatni”. Pašlaik abām komandām izdevies savākt maksimālo punktu skaitu, līdz ar to vismaz vienai no tām nāksies savu perfecto bilanci pabojāt.


© 2008 – 2021, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma