“Prizma” pret divus zaudējumus piedzīvojušo “Mogo” aizvadīs pirmo spēli piecās nedēļās

Jānis Straupe. Foto: Guntis Lazdāns/OHL

“Optibet” Latvijas hokeja čempionātā šovakar paredzēta viena spēle, kurā Ģirta Ankipāna vadītais “Mogo”/LSPA divu zaudējumu sēriju centīsies pārtraukt pret Ērika Miļuna trenēto “Prizmu”/IHS”. Spēles sākums gaidāms plkst. 19:15, un maču tiešraidē varēsiet vērot gan Sportacentrs.com portālā, gan arī TV kanālā.

Kamēr “Prizma”/IHS nav spēlējusi kopš zaudējuma 8. decembrī “Liepājai” (2:3), “Mogo”/LSPA jau ir paguvusi aizvadīt četrus mačus un arī nomainīt galveno treneri. Vēl Igora Smirnova vadībā “Mogo”/LSPA svinēja smagu uzvaru pār HS “Rīga” (3:1), sagrāva Daugavpils “Dinaburgu” (9:2), mača gaitā gan zaudējot arī ar 0:2, un galotnē atzina jau pieminētās HS “Rīga” pārākumu (3:4). Toties sestdien Ankipāna debijā “Mogo”/LSPA ar 1:5 kapitulēja līderim “Olimp”/”Venta 2002”, kas vakar pārsteidzoši ar 0:4 cieta sakāvi pret HS “Rīga”.

“Prizma”/IHS ir zaudējusi septiņās spēlēs pēc kārtas un uzvaras garšu nav jutusi jau kopš 10. novembra, kad ar 7:4 apspēlēja “Dinaburgu”. Šosezon pret lielo četrinieku “Prizma”/IHS 14 spēlēs ir sakrājusi četrus punktus un vienīgo uzvaru izcīnījusi tieši pret “Mogo”/LSPA. Sāncenšu nervi tika pakutināti jau 6. oktobrī, kad “Mogo”/LSPA jau otrā perioda pirmajās minūtēs pie 1:3 nomainīja vārtsargu un beigās uzvarēja ar 6:5, bet 31. oktobrī “Mogo”/LSPA no 2:4 panāca 5:4, tomēr beigās zaudēja ar 5:6 – “Prizmas”/IHS panākumu astoņas sekundes līdz pamatlaika beigām izrāva trīs olimpisko spēļu un astoņu pasaules čempionātu dalībnieks Armands Bērziņš.

Savstarpējās cīņās rezultatīvākais spēlētājs ar astoņiem (3+5) punktiem ir Jānis Straupe, kurš ir “Mogo”/LSPA labākais punktu guvējs arī visā sezonā (7+11) un kura brālis Dāvis Straupe “Prizmas”/IHS kreklā šosezon ir ticis pie deviņiem (4+5) punktiem. “Prizmas”/IHS līderis ar 17 (7+10) punktiem ir Kristaps Riekstiņš.

© 2008 – 2021, Sportacentrs.com