“Prāta vētra” ieraksta jaunu dziesmu kopā ar “Daddy was a Milkman”

0

Ceturtdien, 31. oktobrī, dienas gaismu ierauga sen gaidīts kopprojekts, kurā apvienojušies populāri divu kaimiņvalstu mūziķi – Lietuvas “Daddy Was A Milkman” un Latvijas “Prāta vētra”. Sadarbības rezultātā radiostaciju programmās un digitālajās mūzikas straumēšanas platformās nonāk dziesma “This Is How I Feel”.

“Dziesma ir par draudzības spēku – saitēm, kuras vieno īstus draugus. Par to, kas mums visiem kopīgs – mums nepieciešams kāds, kam varam uzticēties, plecs, uz kura paraudāt. Ja blakus ir īstais cilvēks, tad smiekli, atmiņas un kaut vai viens pats uzmundrinošs vārds spēj darīt brīnumus! Mēs gribējām šo svarīgo ziņu pasniegt viegli un pozitīvi un aicināt veltīt laiku saviem vistuvākajiem, jo citādi mēs nedrīkstam, ” saka Ignas, bet Renārs atceras reiz dzirdēto, ka, laiks un uzmanība ir pats vērtīgākais, ko varam otram dot.

“This Is How I Feel / Tā mēs to jūtam” mūzikas autori ir Igns Pociūns, Vitas Vaičiulis, Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Māris Mihelsons, Kaspars Roga. Teksta autors – Igns Pociūns.