Početino: ”Biju vīlies, kad mani atlaida ”Tottenham””

Maurisio Početino. Foto: AFP/Scanpix

Bijušais Anglijas Premjerlīgas kluba ”Tottenham” galvenais treneris Maurisio Početino intervijā ”Sky Sports” apgalvoja, ka sākotnēji bijis vīlies par kluba pieņemto lēmumu pārtraukt sadarbību, bet šobrīd ir enerģijas pilns uzņemties kādu jaunu projektu.

2019./2020. gada sezonas laikā Anglijas Premjerlīgas klubs ”Tottenham” no darba atlaida argentīnieti Maurisio Početino, kurš nedaudz vairāk kā piecu gadu laikā ar klubu aizkļuva līdz UEFA Čempionu līgas finālam 2018./2019. gada sezonā.

TV kanālā ”Sky Sports” bijušais ”Tottenham” galvenais treneris viesojās studijā Anglijas Premjerlīgas spēļu ietvaros un komentēja, ka bijis bēdīgs par savu atlaišanu: ”Šobrīd varu teikt, ka biju vīlies, nedaudz dusmīgs un apbēdināts. Nemelošu – pēc pavadītajiem pieciem gadiem bija izveidojušās ciešas attiecības ar darbiniekiem, spēlētājiem un faniem. Taču saprotu, ka tas ir futbols un klubam bija jāmainās. Sūdzēties par pieņemto lēmumu nedomāju un viss, ko varu darīt, ir atbalstīt ”Tottenham”, jo man ir joprojām saglabājušās labas attiecības.”

Žuzē Morinju argentīniešu speciālists novēl panākumus un apgalvo, ka abi ir draugi: ”Morinju ir mans labs draugs, speciālists ,kurš vienmēr pret mani korekti attiecies. Kad viņš trenēja Madrides ”Real”, atceros, ka Žuzē ielūdza mani uz Čempionu līgas spēli pret ”Ajax”. Pirms spēles abi runājām ”Real” ģērbtuvē un delegāts ienāca tajā, sakot, ka ir laiks Morinju doties uz spēli.”

Početino uzsver, ka ir gatavs uzņemties kādu jaunu projektu, taču saprot, ka pandēmijas dēļ nav viegli atrast jaunu darbu: ”Nezinu, vai trenēšu kādu Premjerlīgas komandu, bet šīs durvis neaizveru. Mans bijušais treneris man teica, ka futbols diktēs notikumus manā virzienā. Es gaidu pareizo projektu, kurā varu realizēties, kā vēlos. Protams, mēs dzīvojam trakā situācijā, kuru negaidījām. Esmu pilns enerģijas un labprāt būtu futbolā, taču tajā pašā laikā šis ir labs brīdis, lai pagaidītu. Tagad futbols ir citādāks, jo fanu nav tribīnēs. Mēs cenšamies to izbaudīt, taču melojam sev. Spēlētājiem ir grūti spēlēt tādā atmosfērā, treneriem – strādāt. Bez faniem tribīnēs tas ir aptuveni kā dzīvot bez futbola. Mēs skatāmies to pašu spēli, bet bez aizrautības, bez emocijām tas nav tas pats. Sarežģīts laiks visiem.”

Šobrīd ”Tottenham” Anglijas Premjerlīgā pēc nospēlētām septiņām spēlēm ieņem 3. vietu ar 14 izcīnītiem punktiem.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma