Poceko atvainojies Jannim, itāļi maz iztērējuši no viņa dotās kredītkartes

Džanmarko Poceko. Foto: FIBA

Itālijas basketbola izlases galvenais treneris Džanmarko Poceko žurnālistiem atklājis, ka ir atvainojies Grieķijas izlases līderim Jannim Adetokunbo par uzlekšanu viņam virsū un apskaušanu pēc izlases uzvaras pār Serbiju. Tikmēr izlases basketbolisti pauduši, ka iztērējuši tikai aptuveni 700 eiro no viņa dotās kredītkartes pēc zīmīgā panākuma.

Svētdien pagaidām lielāko pārsteigumu 2022. gada Eiropas čempionātā basketbolā sarūpēja Itālijas izlase, kas astotdaļfinālā no tālākās cīņas par titulu izslēdza vienu no galvenajām favorītēm Serbiju. Bez uzvaras šis mačs palicis atmiņā ar izlases galvenā trenera Džanmarko Poceko uzvedību pēc tam, kad viņš tika izraidīts no spēles par divām tehniskajām piezīmēm.

Pēc uzvaras viņš apskāvis Janni Adetokunbo, kā arī neviltoti izrādījis savas emocijas, kuras nav spējuši savaldīt nedz pārējais Itālijas izlases personāls, nedz spēlētāji. Jau rītvakar pret Franciju itāļi cīnīsies par vietu pusfinālā, bet pirms tam Poceko ir atvainojies Grieķijas izlases līderim par savu emocionālo izvirdumu. ”Protams, atvainojos, taču biju priecīgs, jo mēs uzvarējām. Viņš sāka smieties. Parasti spēlētājs, kurš ir lielisks laukumā, ir arī lielisks ārpus tā. Jannis tam ir perfekts piemērs, jo viņš ir patīkama persona.”

”Sieva man nav zvanījusi, tāpēc gan jau, ka viņi daudz neiztērēja,” uz jautājumu, cik daudz Itālijas basketbolisti iztērējuši no viņa iedotās bankas kartes pēc uzvaras pār Serbiju, atklājis Poceko. Pie tam, šī nav bijusi pirmā reize, kad treneris tā darījis, taču ”Dinamo Sassari” laikos vienā no reizēm spēlētājiem nosaucis nepareizu pin kodu.

Viens no uzvarētās spēles pret Serbiju varoņiem Marko Spisu atklāja, ka padotie neko daudz nav iztērējuši – aptuveni 700 eiro. ”Kopīgi devāmies vakariņās. Uz 12 spēlētājiem tā ir adekvāta summa. Ēdām vistu un dzērām ūdeni, tas arī viss.”

© 2008 – 2022, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma