Piektdien, 14. oktobrī, atklās jaunizbūvēto veloceļu “Centrs – Ziepniekkalns” 


Piektdien, 14. oktobrī, plkst. 11.00 Rīgas domes pārstāvji atklās jaunizbūvēto veloceļu “Centrs – Ziepniekkalns”.Atklāšanas pasākuma laikā tiks izbraukts veloceļa maršruts. Brauciens sāksies pretī Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājai un noslēgsies pretī Ziepniekkalna vidusskolai

Atklāšanas pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks satiksmes infrastruktūras un attīstības jautājumos Vilnis Ķirsis, Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks, Satiksmes departamenta direktora amata pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods un Ceļu būves uzņēmuma SIA “Binders” valdes loceklis Ingus Pētersons. Pasākums vadīs Kristaps Tālbergs.

Pēc oficiālās daļas un lentes griešanas ceremonijas mediju pārstāvji ir aicināti pievienoties kopīgam izbraucienam līdz veloceļa galapunktam Ziepniekkalnā – blakus Valdeķu un Ozolciema ielu krustojumam (pretī Ziepniekkalna vidusskolai), kur tiks sniegtas intervijas un mediju komentāri. Lai nokļūtu veloceļa galapunktā, mediju pārstāvjiem tiks nodrošināti bezmaksas skrejriteņu braucieni.

Par veloceļu “Centrs-Ziepniekkalns”

Jaunā veloceļa kopgarums ir nepilni seši kilometri, un tas nodrošinās velotransporta savienojumu starp centru, Latvijas Universitātes Akadēmisko centru Torņakalnā un vienu no lielākajām Rīgas apkaimēm – Ziepniekkalnu. Veloceļa būvniecība tika uzsākta 2021. gada rudenī un noslēdzās šī gada oktobrī. Projekta ietvaros ir izbūvēts no gājējiem un autosatiksmes atdalīts veloceļš, veikti satiksmes organizācijas uzlabojumi, kā arī iestādīti aptuveni 400 jauni košumkrūmu stādi. Darbus veica ceļu būves uzņēmums SIA “BINDERS”.

Informāciju sagatavoja: Lelde Rudzika, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējas komunikācijas nodaļas projektu koordinatore

Zaļā Josta - Reklāma