Pieaug pieprasījums pēc vējstiklu šķidruma Neste uzpildes automātos

Rūpēs par apkārtējo vidi un domājot par plastmasas patēriņa samazināšanu, arvien vairāk autovadītāju Latvijā izvēlas uzpildīt vējstiklu šķidrumu automātos, kas pieejami Neste degvielas uzpildes stacijās (DUS). 2021. gadā pieprasījums pēc vējstikla šķidruma uzpildīšanas Neste DUS salīdzinājumā ar 2020. gadu ir palielinājās par 166%. Latvijas iedzīvotāji 2021. gadā samazināja plastmasas kannu apjomu par vairāk nekā 93 000 vienībām. 

“Šie uzpildes automāti ir klientiem draudzīgi un ļoti vienkārši lietojami – autovadītāji var uzpildīt sava auto vējstikla šķidruma tvertni ar pistoli no sūkņa. Šis patiesi vienkāršais solis palīdz ierobežot plastmasas patēriņu, lai radītu zaļāku planētu ikvienam no mums. Ar katru gadu arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju izvēlas izmantot šo pakalpojumu, tieši tādēļ mēs esam gandarīti, ka pieprasījums pēc šī pakalpojuma pērn pieauga par 166%. Arī šajā gadā mēs turpināsim attīstīt vējstiklu šķidruma automātu pieejamību vēl plašākā Neste DUS tīklā visā Latvijā, lai izvēle par tīrāku planētu ir pieejama ikvienam,” atklāj Armands Beiziķis, Neste Latvija valdes priekšsēdētājs. 

Autobraucēji par vējstikla šķidrumu var norēķināties dažādos veidos – maksāšanas terminālī, izmantojot Neste karti (privātpersonu vai uzņēmumu) vai banku kartes, kā arī izmantojot Neste mobilo aplikāciju. Izdevīgākai uzpildei, Neste karšu klienti saņems atlaidi šim produktam. Neste DUS šobrīd pieejams ziemas vējstiklu tīrīšanas līdzeklis ar salizturības temperatūru līdz -21°C.

Patlaban vējstiklu šķidruma uzpildes automāti ir pieejami 53 Neste DUS un šajā gadā plānots uzstādīt vēl 8 automātus visā Latvijā. 

Zaļā Josta - Reklāma