Pecolli iluzionisma teātris/muzejs “Mystero” būs

0

Mērķis ir atjanot bijušo kino un teātra  ēku “Liesma “, atverot tur Latvijas iedzīvotājiem un viesiem pieejamu, aizraujošu interaktīvu Pecolli Iluzionisma muzeju un teātri oriģinalām starptautiskām izrādēm.

Iluzionistu Pecolli Mērķis ir radīt  ģimenēm draudzīgu publisku vietu, kur cilvēki varētu baudīt kvalitatīvas kultūras un izglītojošās programmas, varētu ļauties fantāzijai, brīnumam un sapņiem.

Pecolli ir izveidojuši arī  bezmaksas informatīvo mājas lapu veltītu skatuves mākslai darbā ar ziepju burbuļiem  www.historyofbubbles.com

Pecolli 25 gadu profesionālās  darbības rezultātā ir tapušas 2 fantastiskas lielformāta Cirka/Teātra izrādes   www.underwaterbubbleshow.com   un  www.dreamingofwonderland.show. Viņi vēljoprojām tic, ka cilvēkiem ir nepieciešama tāda vieta, kur brīnīties, kur sajust interesantu atmosfēru un iemācīties, ko jaunu.

Muzeja pamata ekspozīcijā būs Pecolli 25 gadus krātā burvju skatuves mākslas priekšmetu, atribūtikas, plakātu un interaktīvo ilūziju objektu kolekcija, kurā senākie eksponāti ir no 18 gs sākuma. Izstādes nozīmīga sadaļa būs veltīta arī izglītojošajiem materiāliem, kas veicinās cilvēku fantāziju. Nozīmīga izstādes sadaļa būs arī iluzionisma skatuves mākslas vesture Latvijā.

Ilūziju teātra zāles sienas rotās seni Iluzionisma mākslas  plakāti. Iluzionisma izrādes varēs baudīt sēžot uz krēsliem, kā teātrī. Būs arī izglītojoši un izklaides pasākumi, kuros krēsli nebūs nepieciešami. Tajos  gadījumos telpa no krēsliem tiks atbrīvota.

Šobrīd nepieciešama materiāla un finansiāla palīdzība Teātra zāles izveidošanā. Izstāžu zālē nepieciešamas vitrīnas, kurās izvietot burvju triku vēsturiskos aksesuārus Nepieciešams arī uzlabot publisko telpu, nodrošinot vides pieejamību visiem iedzīvotājiem. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām izveidot nokļūšanu no ārtelpas ēkā, kā arī izbūvēt tualeti cilvēkiem ar invaliditāti. Nepieciešama elektrības projekta pārplānošana un finansējums ugunsdrošības normatīvu izpildei un ēkas fasādes remontam.