Pēc abpusējas vienošanās pārtrūkst ”Tukums 2000” un trenera Kalna ceļi

Jurģis Kalns. Foto: FK Tukums 2000/TSS

Pagājušā gada Virslīgas futbola čempionāta debitante ”Tukums 2000” savā ”Facebook” lapā paziņojusi par abpusējas sadarbības pārtraukšanu ar līdzšinējo galveno treneri Jurģi Kalnu. Sagaidāms, ka gaidāmajā sezonā tukumnieki piedalīsies 1. līgas čempionātā.

”Tukums 2000” debitēja 2020. gada Virslīgas čempionātā, ieņemot pēdējo vietu un izkrītot uz 1. līgu. Visu sezonu par galveno treneri nostrādāja Jurģis Kalns, kurš, 2019. gadā uzvarot 1. līgā, vienību ieveda Virslīgā. Jau pagājušajā nedēļā parādījās informācija, ka Kalns varētu neturpināt darbu Tukumā, kas šodien piepildījušās.

Tiekoties kluba prezidentam un bijušajam trenerim, abas puses vienojušās par sadarbības pārtraukšanu. Komanda izplatītajā paziņojumā sociālajā tīklā ”Facebook” pateicas Kalnam par ieguldīto darbu pēdējo divu gadu laikā un novēl veiksmi turpmākajā karjerā. Zināms, ka gaidāmajā sezonā ”Tukums 2000” spēlēs 1. līgā. Komanda kā viena no 12 tika aicināta pieteikties uz licencēšanos dalībai Virslīgā, taču, uzzinot, ka tajā spēlēs 10 komandas, nevēlējās gaidīt uz to, vai tai atradīsies vieta augstākajā sabiedrībā. ”Tukums 2000” cerējis, ka 2021. gada čempionātā spēlētu 12 klubi. Pat ja kāda komanda beigās atteiksies no dalības Virslīgā, tad ”Tukums 2000” tās vietu neieņems, piedaloties 1. līgā.

No ceturtā janvāra komanda uzsākusi gatavošanos jaunajai sezonai. Drīzumā klubs informēs par jauno galveno treneri un piesaistītajiem spēlētājiem.

© 2008 – 2021, Sportacentrs.com