Pašā Rīgas centrā ielikts vērienīga projekta pamatakmens

Svinīgā ceremonijā tika ielikts jaunā biroju centra “Novira Plaza” pamatakmensMarijas ielā 2A. Projektā tiks investēti vairāk nekā 55 miljoni eiro, un tas tiks pabeigts līdz 2023. gada jūnijam. Projektā spēkus apvienos profesionāļi no visām trim Baltijas valstīm.

“Novira Plaza” būs ilgtspējīgs un mūsdienīgs A klases biroju centrs, kas sastāvēs no četrām dažādām ēkām, no kurām trīs atradīsies Satekles ielā, bet viena – Marijas ielā. Jaunā ēka būs ne vien estētiski pievilcīga, bet arī praktiska, funkcionāla, energoefektīva un atbildīs LEED standartiem. Ēkai būs vairākas apzaļumotas zonas un attīstīta infrastruktūra, kas piemērota gan gājējiem, gan riteņbraucējiem un autovadītājiem. 

Rīgas attīstības komitejas priekšsēdētāja Inese Andersone uzsver, ka mums visiem ir iespēja sekot ievērojamām pārmaiņām Rīgas centrā: “Gan Rail Baltica, gan šis jaunais biroju centrs “Novira Plaza” manāmi izmainīs pilsētas centru. Ir nozīmīgi, ka pilsētas vide, panorāma un infrastruktūra turpina attīstīties, jo Centrālā stacija un šis centrālais laukums ir Rīgas seja jeb pilsētas vizītkarte.”

“Novira Capital” projektu vadītājs UndalgsMētra tic, ka nākotnē šajā vietā koncentrēsies Rīgas pilsētas biznesa vide: “Šī vieta Sateklesielā, kas ietilpst lielākajā Latvijas sabiedriskā transporta krustpunktā, mums šķiet ļoti simboliska. Mēs to redzam kā vietu, kur “kopā satecēs” jeb satiksies cilvēki, idejas, uzņēmumi no Rīgas, Latvijas, Baltijas un Eiropas.”

Projekta īstenošanā zināšanas, pieredzi un spēkus apvieno profesionāļi no visām trim Baltijas valstīm. Arī kapsulā tika ieliktas visu trīs Baltijas valstu monētas un laikraksti, lai apzīmētu šo kopību.

65 % jaunā projekta akciju pieder Lietuvas investīciju fondam “Evernord Real Estate FundIII”, savukārt 35 % pieder nekustamo īpašumu attīstītājam “Novira Capital”.


Zaļā Josta - Reklāma