Pārtikas preču piegāde pat Ziemassvētku un Jaungada naktī


2022. gada 20. decembris – Pēc fizisko veikalu darba laika beigām pircēji pārtikas un saimniecības preču iegādi meklē tiešsaistē – šo tendenci novērojuši “Bolt 
Market” pārtikas preču piegādes servisa darbinieki, kad vēlos brīvdienu vakaros un agros rītos novērojams pasūtījumu pieaugums. Pārtikas preču piegādes serviss ar tūlītēju piegādi nevis saīsina, bet pagarina darba laiku svētkos. Rīgā pārtikas un citas preces būs iespējams saņemt līdz pat plkst. 2.00 naktī. 

Lielākā daļa iedzīvotāju pavada svētkus kopā ar ģimeni vai dodas apciemot draugus, tāpēc ir daudz pēdējā brīža sagatavošanās darbu un pēdējo pirkumu svētku galdam – tāda ir mūsdienu lielo pilsētu realitāte. Kā norāda “Bolt Market” vadītājs Latvijā, Jānis Rimicāns, pasūtījumu plūsma svētku laikā palielinās vairākas reizes. Turklāt šajā laikā novērojams arī jaunu klientu pieplūdums. Tā kā piemājas veikals to nespēj nodrošināt, iedzīvotāji meklē alternatīvas un pirmo reizi izmēģina tiešsaistes veikala ātro piegādi.

“Esam gatavi iepriecināt un ienest svētku prieku ikvienā mājā, tāpēc šogad pie mums iespējams pasūtīt arī īstas Ziemassvētku eglītes. Lai gan apjomu, kādā strādājam Rīgā un Jelgavā šobrīd, nevar salīdzināt ar lielo iepirkšanās ķēžu svētku aktivitātēm, klienti mūs pamana, jo iepirkties ar aplikācijas starpniecību ir tiešām ērti, un tas sagādā mazāk stresa, īpaši tad, ja fiziskajos veikalos veidojas rindas, ir pilnas automašīnu stāvvietas un drūzmēšanās. Tas viss iet secen, ja izvēlies pasūtīt pārtiku un citas preces ar piegādi. Turklāt pie mums ir pieejama produktu daudzveidība, papildu mielasta pagatavošanas sastāvdaļām ir pieejami arī svētkiem noderīgi pārsteigumi, rotaļlietas, galda spēles un gardumi,” papildina J. Rimicāns.

Pasūtījumu plūsmu ilustrē arī kurjeru nodarbinātība. Lai gan tiešsaistes veikalus apkalpo tie paši kurjeri, kas tūkstošiem restorānu platformā “Bolt Food”, brīvdienās katrs piektais pasūtījums no visām piegādēm ir no “Bolt Market”.

No 24. līdz 26. decembrim piegāde no “Bolt Market” veikala Rīgā, Ģertrūdes ielā, būs pieejama no plkst. 9.00 līdz 24.00, bet no citiem punktiem Rīgā līdz plkst. 22.00. 

Īpašs svētku darba laiks piemērots arī 30. decembrī, kad piegādes notiks no plkst. 8.00 līdz 24.00. Savukārt Jaungada naktī un pirmajā dienā, pasūtījumus būs iespējams saņemt no plkst. 10.00 līdz pat 2.00 naktī!

Jelgavas iedzīvotājiem preču piegāde būs pieejama Ziemassvētku vakarā (24.12) un Pirmajos Ziemassvētkos (25.12)  no plkst. 11:00 līdz 23:00, pārējās svētku dienās no plkst. 11.00 līdz 22.00. Savukārt 1. janvārī no plkst. 12.00 līdz 23.00.

Pārtikas preces klienti var pasūtīt tiešsaistē ar “Bolt Food” lietotnes starpniecību, savukārt preču pasūtījumi tiek komplektēti noliktavās un piegādes centros, lai nodrošinātu ātru un ērtu produktu piegādi, pat 15 minūšu laikā. Pašlaik “Bolt Market” Latvijā pieejams Rīgā un Jelgavā.

Zaļā Josta - Reklāma