Par Latvijas izlases pēdējo pretinieci EČ kvalifikācijā kļūst Šveice, Lietuva izstājas

Šveice pret Vāciju. Foto: imago/Sportfoto Rudel/Scanpix

Par Latvijas telpu futbola izlases pēdējo pretinieci 2022. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatturnīra grupā kļuvusi Šveices valstsvienība, kas divu spēļu summā cīnījās neizšķirti 7:7 pret Vāciju, tālāk tiekot, pateicoties vairāk izbraukumā iesistajiem vārtiem.

Šveicieši pirmajā spēlē savās mājās bija pārāki ar 4:2, savukārt šovakar Ludvigsburgā līdz mača 29. minūtei iekrāja 3:2 pārsvaru. Turpinājumā vācieši atbildēja ar trim bezatbildes vārtiem, izcīnot panākumu ar 5:3, taču ar to Vācijas izlasei nebija gana.

No citiem pāriem jāatzīmē 2021. gada FIFA Pasaules kausa finālturnīra saimnieces Lietuvas bezierunu zaudējums divu spēļu summā ar 1:5 pret Melnkalni. Vienīgos vārtus lietuvieši iesita tad, kad rezultāts summā jau bija 0:5. Melnkalnieši kvalifikācijas pamatkārtā spēlēs vienā apakšgrupā ar Beļģiju, Itāliju un Somiju.

Savukārt bez cīņas pamatkārtā tika Ziemeļmaķedonija, kuras pretiniece Anglija Covid-19 inficēšanās draudu dēļ atteicās piedalīties “play-off” spēlēs. Ziemeļmaķedonieši savā grupā spēlēs pret Rumāniju, Bosniju un Hercegovinu un Serbiju.

Latvijas telpu futbola izlase 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupu turnīrā spēlēs vienā apakšgrupā arī ar Spāniju un Slovēniju. Kvalifikācijas turnīra jaunais formāts paredz divu apļu cīņas ar spēlēm mājām un viesos. Mačus paredzēts aizvadīt laika posmā no šī gada 6. decembra līdz 2021. gada 14. aprīlim. Finālturnīrā iekļūs visu astoņu grupu uzvarētājas, kā arī labākās sešas otro pozīciju ieguvējas.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma