”Oleksandriya” pozitīvi Covid-19 gadījumi, Dubram tests negatīvs un pret Melnkalni nespēlēs

Kaspars Dubra. Foto: Reuters/Scanpix

Latviešu aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā Ukrainas futbola komanda ”Oleksandriya” oficiāli paziņojusi, ka daži kluba futbolisti inficējušies ar Covid-19. Pēc Sportacentrs.com rīcībā esošās informācijas latviešu aizsarga tests bijis negatīvs, taču, lai pievienotos izlasei, Dubram jāveic UEFA atzītas laboratorijas tests ar vēlreizēju negatīvu rezultātu. 

Iepriekš Kaspars Dubra paaugstinātas temperatūras dēļ nepiedalījās Ukrainas augstākās līgas kluba ”Oleksandriya” spēlē pret Doņetskas ”Olimpik”, kur tika piedzīvots zaudējums ar 2:3. Kopvērtējumā šobrīd komanda ieņem astoto vietu ar izcīnītiem sešiem punktiem piecās spēlēs. 

Šodien klubs oficiāli ziņo, ka pēc analīžu veikšanas vairākiem futbolistiem konstatēts Covid-19. Komanda šobrīd devusies pašizolācijā. Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka Kasparam Dubram tas bijis negatīvs. Tā kā futbolists iekļauts Latvijas futbola izlases kandidātu sarakstā uz pārbaudes spēli pret Melnkalni un divām UEFA Nācijas līgas spēlēm pret Fēru salām un Maltu, parādās šaubas par futbolista pievienošanos uz izlases spēlēm. 

Lai Kaspars Dubra varētu piedalīties izlases spēlēs, sportistam ir jāveic atkārtotas Covid-19 analīzes UEFA atzītā laboratorijā, ko nosaka UEFA noteikumi un RTP protokols. Ja šajā laboratorijā tests būs negatīvs, tad Dubra varēs pievienoties izlases nometnei. Zināms, ka jau šodien futbolists šādu testu veiks Kijevā, bet, visticamāk, Dubra nepiedalīsies pārbaudes spēlē pret Melnkalnes izlasi. 

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com 

Zaļā Josta - Reklāma