Noslēdzies Latvijas Čempionāts regbijā-7 sievietēm 

Šo sestdien, 10.septembrī Rīgas tehniskās koledžas stadionā tika aizvadīts noslēdzošais Latvijas Čempionāta regbijā-7 sievietēm posms.

Čempionāta 4.posmā piedalījās tikai trīs komandas – favorītes Selēna, kā arī LSPA/Livonia un RK Mītava. Savukārt RK Miesnieki regbistes, spēlētāju traumu dēļ, pēdējā posmā nepiedalījās. Līdz ar to cīņa par čempionāta sudraba godalgu izpalika (pirms noslēdzošā posma Miesnieki dāmām bija iekrāta viena otrā vieta un divas trešās vietas, savukārt LSPA/Livonia viena trešā vieta un divas otrās vietas).

LČ 4.posma spēles tika aizvadītas bez pārsteigumiem – Selēna regbistesturpināja dominēt visos spēles elementos, kamēr LSPA/Livonia dāmas kārtējo reizi apliecināja, ka ir godam pelnījušas saukties par Latvijas regbijs-7 vice-čempionēm. 

Līdz ar to arī par Latvijas čempionēm regbijā-7 kārtējo reizi ir kļuvušas Selēna regbistes. Otrajā vietā ierindojās LSPA/Livonia dāmas. Trešajā vietā – Miesnieki regbistes. Ceturtajā vietā – RK Mītava kluba pārstāves.

2022.gada čempionāta laikā Selēna regbistes spēja iekrāt 424 punktus, kamēr tuvākās sekotājas LSPA/Livonia tika pie 293 punktiem.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar 154 gūtiem punktiem ir kļuvusi Selēnas Sandra Lihovida, savukārt visvairāk piezemējumus šīs sezonas laikā guvusi Hanna Evelīna Neilande – 22 piezemējumi. 

Zaļā Josta - Reklāma