Noslēdzas četru Rīgas kapitālsabiedrību apvienošana

Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību “Rīgas nami”, “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss” apvienošana zem viena nosaukuma “Rīgas nami” noslēgsies novembra sākumā.

Ņemot vērā reorganizācijas procesa noslēgumu, ir iesniegts pieteikums Uzņēmumu reģistrā (UR) ieraksta izdarīšanai par reorganizācijas spēkā stāšanos un SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss” izslēgšanu no komercreģistra, tās pievienojot SIA “Rīgas nami”.

Četru kapitālsabiedrību – “Rīgas nami”, “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss” – reorganizācijas process, tās apvienojot, sākts 2021. gadā. Šāds lēmums pieņemts, lai virzītos uz pēc iespējas vienotu nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sistēmu un pārvaldīšanas modeli, uzlabotu korporatīvo pārvaldību un padarītu efektīvāku administrācijas darbu.

Darbinieki, kuri līdz šim strādā SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss”, turpinās darbu  SIA “Rīgas nami”.

No 1. novembra darbu SIA “Rīgas nami” padomē pēc paša ierosinājuma atstās padomes priekšsēdētājs Andris Vārna.

Ir noslēgusies pieteikšanās uz valdes locekļu amatiem, pašlaik norit nominācijas jeb atlases procesa pirmā kārta. Kopā atlasei būs trīs kārtas, un process varētu noslēgties ne ātrāk kā šī gada beigās. Interese ir bijusi liela, un pašlaik notiek iesniegto pieteikumu izvērtēšana.

Informāciju sagatavoja: Edīte Matuseviča, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore

Zaļā Josta - Reklāma