No rītdienas sejas maskas būs obligāti jālieto gandrīz visur

No rītdienas, 14. oktobra, sejas maskas būs obligāti jālieto arī tirdzniecības vietās, pastos, stacijās, kultūras iestādēs, baznīcās un citviet, kur nav iespējams ievērot divu metru distanci vai nav aizsargbarjeru, paredz valdībā apstiprinātie grozījumi.

Covid-19 straujās izplatības dēļ privātos pasākumos iekštelpās drīkstēs pulcēties ne vairāk kā 30 cilvēku, savukārt privātos pasākumos ārtelpās nedrīkstēs pulcēties vairāk kā 300 cilvēku, šodien lēmusi valdība.

Ēdināšanas pakalpojumus būs atļauts sniegt līdz pusnaktij, izņemot ēdienu līdzņemšanai. Pie viena galdiņa varēs atrasties ne vairāk kā četri cilvēki, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi.

No 17. oktobra tiks aizliegtas kolektīvas sporta nodarbības jeb treniņi iekštelpās. Kolektīvi amatieru sporta pasākumi varēs notikt tikai ārā, neizmantojot ģērbtuves, bet iekštelpās notiks tikai individuālas sporta nodarbības, paredz valdībā pieņemtie grozījumi.

No 17. oktobra būs aizliegts organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums nebūs attiecināms uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.

Pēc rudens brīvlaika vienu nedēļu, no 26. līdz 30. oktobrim, 7.-12.klašu audzēkņiem mācības notiks tikai attālināti, lēmusi valdība.

Klātienē interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmas apguve, kā arī amatiermākslas nodarbības varēs notikt tikai individuāli. Tas nozīmē, ka persona var darboties individuāli vai viens treneris var nodarboties tikai ar vienu dalībnieku.

Zaļā Josta - Reklāma