Neste – viens no daudzbērnu ģimeņu novērtētākajiem uzņēmumiem Latvijā

Shadow on gravel path of a loving family of three holding hands walking outdoors on a lovely sunny day

Sabiedrības integrācijas fonds kopš 2016. gada īsteno valsts atbalsta programmu “Latvijas Goda ģimenes apliecība 3+ Ģimenes karte”, un tās atbalstītājs no pašiem pirmsākumiem ir vadošais degvielas tirgotājs Latvijā Neste. Saskaņā ar ikgadējo kartes īpašnieku aptauju, Neste Latvija ir starp 10 visiecienītākajiemprogrammas atbalstītājiem un dalībniekiem. 

Pateicoties šai programmai, dažāda veida atbalstu saņem tās daudzbērnu ģimenes, kurās aug 3 un vairāk bērni. Programmas ietvaros uzņēmēji, valsts un pašvaldību iestādes sniedz virkni priekšrocību (atvieglojumu) dažādu pakalpojumu saņemšanā, tādējādi samazinot ģimeņu ikdienas izdevumus un veicinot labklājību. Populārākās kategorijas, ko izmanto daudzbērnuģimenes, ir grāmatas un kancelejas preces, auto ekspluatācijas nodoklis, starppilsētu transports, degviela un dažādu preču tirdzniecība. Degvielas pirkumiem Neste ir pirmā izvēle. 

Ņemot vērā to, ka viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem, ko izmanto daudzbērnu ģimenes šīs programmas ietvaros, ir degvielas iegāde, izmantojot 3+ karti Neste degvielas uzpildes stacijās var saņemt atlaidi degvielai un logūdens šķidrumam.

“Ģimene ir nozīmīgs stipras un saliedētas sabiedrības pamatelements un tai ir izšķiroša loma sociālajā attīstībā. Ja ģimenei un visiem tās locekļiem klājas labi, tiek veicināta gan konkrētās ģimenes labklājība, gan plašākas sabiedrības labklājība kopumā. Ikviens atbalsts, ko sniedz valsts vai privātie uzņēmumi, ir nozīmīgs, laisekmētu dzīves kvalitātes uzlabošanos. Esam gandarīti būt šīs Latvijas ģimeņu atbalsta programmas dalībnieki jau no pašiem tās darbības pirmsākumiem un ceram, ka atbalsta iespējas kopīgiem spēkiem arvien paplašināsies,” stāsta Armands Beiziķis, SIA “Neste Latvija” valdes priekšsēdētājs.

“Lai mēs varētu runāt par patiesi saliedētu sabiedrību, ir jāizpildās virknei priekšnosacījumu, un viens no būtiskākajiem ir daudzpusīgs valsts un uzņēmumu sniegtais atbalsts ģimenēm. Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā programma “Latvijas Goda ģimenes apliecība 3+ Ģimenes karte” ir lielisks piemērs, kā ar dažādu atlaižu un īpašo piedāvājumu palīdzību nodrošināt saiti starp ģimenēm, preču un pakalpojumu sniedzējiem, tādējādi rūpējoties par daudzbērnu ģimeņu rocību. Vēlamies pateikt paldies Neste un citiem uzņēmumiem, kas iesaistījušies “3+ Ģimenes karte”programmā, tā veicinot ģimenēm draudzīgas vides attīstību visā Latvijā,” stāsta Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce. 

Plašāka informācija par pieteikšanos “3+ Ģimenes kartei” ir www.godagimene.lv.