Neste atklāj jau otro Easy Deli bezkontakta pašapkalpošanās veikalu

Šodien, 19. augustā, Nesteatver jau otro Easy Delibezkontakta pašapkalpošanās veikalu, kas atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 253. Pirmais Neste Easy Deli veikals Latvijā tika atvērts 27. jūlijā Rīgā, Lielirbes ielā 30, kurā apmeklētāji var iepazīties ar Nesteilgtspējīgajiem risinājumiem, mūsdienīgākajām tehnoloģijām un īpaši atlasīto preču sortimentu. Populārākie produkti, ko līdz šim pircēji ir iegādājušies unikālā koncepta pašapkalpošanās veikalā, ir Robert Paulig Roasteryīpašās Nestešķirnes kafija, dabai draudzīgos iepakojumos pieejamā svaigā pārtika no bistro BALTS, saldējums un dažādi šokolādes batoniņi. 

TikaiNeste Easy Deliveikalos klientiem ir iespēja baudīt Robert Paulig RoasteryKORPI kafijas grauzdējumu, kas somu valodā nozīmē “mūžzaļš mežs”. Kafijas pupiņas ir ar tumšas kafijas toni, bet to līdzsvaro maigs ogu pieskāriens. Vēl viens iecienīts produkts ir bistro BALTS katru dienu svaigi gatavotās un veselīgās maltītes līdzņemšanai iepakojumā, kas ir ražots no videi draudzīgiem materiāliem: kompostējamas kukurūzas cietes, cukurniedru šķiedras, kā arī pārstrādātas plastmasas. Maltītes lieliski papildina arī atspirdzinošie dzērieni, ko apmeklētāji izvēlas vairāk un ko piedāvā Neste Easy Deli. Savukārtne mazāk svarīgs un ne mazāk iecienīts ir arī saldējums un batoniņi, ko ir ērti paņemt dodoties ceļā. 

Neste Easy Deliir būvēts, izmantojot ilgtspējīgus un videi draudzīgus materiālus, un tā enerģijas patēriņš jau ir samazināts būvniecības posmā. Jaunā veikala koncepts ir jauna, ātra, droša un pavisam vienkārša iepirkšanās sev ērtā laikā visu diennakti, turklāt preču sortiments ir īpaši piemeklēts, lai būtu saskaņā ar Nesteilgtspējas standartiem.

Jaunā veikala koncepta pamatā ir tehnoloģiski advancēts, RFID (Radio Frequency Identificationjeb radiofrekvenču identifikācijas) tehnoloģijā balstīts bezkontakta pašapkalpošanās risinājums, kas skenē visus klienta pirkumus vienlaikus, piemēram, caur iepirkumu maisu vai somu. Veikalu būvniecības process ir ilgtspējīgs, kā arī apdarē ir izmantoti daudzveidīgi videi draudzīgi materiāli – no otrreiz pārstrādātas plastmasas ražots paklājs, nesošajās konstrukcijās un interjera dizainā izmantoti CLT (Cross Laminated Timer) kokmateriāli, kas ir pazīstami ar ievērojami ātrāku montāžas laiku, ar paaugstinātu ugunsdrošību, ekoloģiski efektīvs, jo tas oglekļa dioksīdu ietver, nevis emitē. Veikalā nebūs pieejami iepirkuma maisiņi, svaigi pagatavotas maltītes līdzņemšanai tiks piedāvātas iepakojumā, kas ražots no videi draudzīgiem materiāliem, un arī vienreizlietojamās dzērienu krūzītes un vāciņi ir ražoti no videi draudzīga materiāla.

Pilnīgi automatizētajā veikalā varēs iekļūt, izmantojot Nestemobilo aplikāciju, kas kalpos par ieejas atslēgu. Iekļūšana ar aplikācijas palīdzību klientiem nodrošinās ātru, netraucētu un pats galvenais – drošu iepirkšanos. Norēķināties par pirkumiem varēs ar banku kartēm.  

Neste Easy Delidarbojas katru dienu, visu diennakti Rīgā (Lielirbes ielā 30 un Brīvības gatvē 253). Tuvākajā laikā plānots atvērt vēl trīs veikalus, kas atradīsies Ogrē (Rīgas ielā 11a), Salaspilī (Zviedru ielā 1C) un Tīnūžos (“Baroni”, Tīnūžu pagasts). Plašāka informācija par Neste Easy Deli:https://www.neste.lv/lv/easy-deli

Zaļā Josta - Reklāma