Neimārs nepagūs sadziedēt savainojumu un nepalīdzēs Brazīlijai atlases spēlēs

Neimārs. Foto: Reuters/Scanpix

Brazīlijas futbola izlasei tomēr abās šomēnes gaidāmajās Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs nāksies iztikt bez komandas līdera Neimāra, kurš nav paguvis atlabt no savainojuma un ir devies atpakaļ uz Franciju, atklājis medijs Globo Esporte.

Jau iepriekš bija skaidrs, ka Neimārs šonakt nedosies laukumā mājas spēlē pret Venecuēlu, taču galvenais treneris Tite bija cerējis, ka viņš četras dienas vēlāk varēs palīdzēt Urugvajā. Sanpaulu veiktajās medicīniskajās pārbaudēs gan secināts, ka Neimāra savainotais muskulis kreisajā kājā vēl nav pilnībā atlabis.

“Spēlētājs pirmdien jau darbojās un kopš tā laika veica ļoti intensīvu terapiju. Viņš strādāja labi, tomēr atlabšana nerit pietiekami raiti, lai Neimārs varētu spēlēt pret Urugvaju,” sacīja Brazīlijas izlases ārsts Rodrigu Lasmars. Tite tikmēr jau ir paziņojis pamatsastāvu spēlei pret Venecuēlu: Edersons, Danilu, Tjagu Silva, Markinjuss, Renans Lodi, Allans, Duglass Luiss, Gabriels Žesuss, Robertu Firmīnu, Evertons Ribeiru un Rišarlisons.

Neimārs šosezon PSG rindās sešās spēlēs ir atzīmējies ar diviem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, bet oktobrī palīdzēja Brazīlijai ciklu sākt ar uzvarām pār Bolīviju (5:0) un Peru (4:2), izceļoties ar trim vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Izlases iepriekšējo 19 spēļu laikā Neimārs piedalījies deviņās un tikai piecās aizvadījis vismaz pusstundu, vienreiz ejot uz maiņu un trīsreiz savainojuma dēļ tiekot nomainītam jau spēles ievadā. Kopš 2018. gada Pasaules kausa Neimārs ir spēlējis 13 no 24 izlases spēlēm, kurās spīdējis ar septiņiem vārtiem (tiesa, pieciem no 11 metru atzīmes) un deviņām rezultatīvām piespēlēm. Savainojuma dēļ Neimārs izlaida arī 2019. gada “Copa America”, kurā Brazīlija triumfēja savās mājās.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma