NBA diskvalificē 11 ”Pistons” un ”Magic” kautiņa dalībniekus

Foto: USA Today Sports/Scanpix

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) lēmusi par 11 spēlētāju diskvalificēšanu kautiņā, kas naktī uz ceturtdienu izvērtās starp Detroitas ”Pistons” un Orlando ”Magic”. Deviņi diskvalificētie ir Orlando, bet tikai divi Detrotai, kurai gan Kilianam Heisam būs jāizlaiž nākamās trīs spēles.

Naktī uz ceturtdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) ne pirmo reizi asumi notika Detroitas ”Pistons” spēlē. Pret ”Magic” Detroitas basketbolisti asi reaģēja uz Morica Vāgnera pārkāpumu. Rezultātā Vāgners pēc sitiena uz brīdi pazaudēja samaņu, bet ”Pistons” basketbolisti Kilians Heiss un Hamids Diallo tika izraidīti no spēles.

NBA lēmusi, ka Heisam tiks piešķirtas trīs spēļu diskvalifikācija, Vāgneram divu, bet Diallo vienas. Tomēr šie nav vienīgie trīs spēlētāji, kuriem piešķirtas diskvalifikācijas – tādas saņēmuši vēl astoņi ”Magic” basketbolisti. Vienas spēles diskvalifikācija nozīmēta Kolam Entonijam, Ārdžejam Hemptonam, Gerijam Herisam, Kevonam Herisam, Admiralam Šofīldam, Francam Vāgneram, Mo Bambam un Vendalam Kārteram.

Entonijs, Bamba, Kārters, Hemptons un Gerijs Heriss savu diskvalifikāciju izcietīs jau nākamajā mačā pret Kristapa Porziņģa pārstāvēto Vašingtonas ”Wizards”, kamēr Kevons Heriss, Šofīlds un Francs Vāgners 4. janvāra cīņā pret Oklahomsitijas ”Thunder”.

11 diskvalifikācijas izcietušie basketbolisti algās zaudēs aptuveni pusmiljonu ASV dolāru. Lielākais cietējs šajā ziņā būs Heiss, kurš līdz ar nepiedalīšanos trijās spēlēs zaudēs 121 tūkstoti ASV dolāru.

© 2008 – 2022, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma