NBA burbuļa labāko duetu rangā Porziņģis un Dončičs ierindoti sestajā vietā

0
Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs. Foto: mavs.com

Populārā ASV televīzijas „Fox Sports” sporta raidījuma „The Herd with Colin Cowherd” vadītājs Kolins Kauhērds savā rangā par labākajiem spēlētāju duetiem NBA burbulī iekļāvis arī Kristapu Porziņģi un Luku Dončiču, kurus atzīmējis sava desmitnieka sestajā vietā.

NBA sezonas atsākšanās tiek gaidīta jau rītnakt, un tajā piedalīsies 22 komandas. Uz vietu izslēgšanas spēlēs stabili tēmē Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas „Mavericks”, kuras rindās NBA burbulī ir arī slovēnis Luka Dončičs, un viņi abi iekļauti „The Herd with Colin Cowherd” labāko NBA duetu rangā. Jāpiemin, ka te ņemti vērā tikai tie, kuri šobrīd ir NBA burbulī, attiecīgi nav, piemēram, „Warriors” zvaigžņu un „Nets” nespēlējošo Ērvinga un Durenta.

Porziņģis un Dončičs ir ierindoti sestajā vietā šajā rangā. Virs viņiem ir Lebrons Džeimss un Entonijs Deiviss no „Lakers”, kuri ir pirmajā vietā, Kavai Lenards un Pols Džordžs no „Clippers”, Džeisons Teitums un Kemba Vokers no „Celtics”. Tieši ārpus pirmā trijnieka ir Nikola Jokičs un Džamals Marejs no Denveras, kamēr Jannis Adetokunbo, iepriekšējās sezonas MVP, un Kriss Midltons ir piektajā vietā.

„Porziņģim un Lukam esot kopā laukumā, Dalasa guva par septiņiem punktiem vairāk nekā pretinieki,” savu izvēli „Mavericks” dueta sakarā skaidroja raidījuma vadītājs Kauhērds. „Luka ir neticams spēlētājs, viņš 20 gadu vecumā ir līgas līderis „triple-double” skaita ziņā. Šajā faktā nav nekādas loģikas. Savukārt Porziņģis pirms sezonas pārtraukšanas bija uz liela viļņa. Iepriekšējās 15 spēlēs viņš vidēji bija guvis 25 punktus, turklāt, atšķirībā no „76ers” līderiem, Porziņģis un Dončičs savu labāko sniegumu pirms sezonas pārtraukšanas rādīja tieši tad, kad reizē bija laukumā. Dalasa ir ļoti interesanta komanda, kurai sekot līdzi.”

Kauhērda pieminētie „76ers” spēlētāji Žoels Embīds un Bens Simonss ir ranga septītajā vietā, kamēr labāko desmitnieku noslēdz Jūtas „Jazz” vīri Donovans Mičels un Rudī Gobērs. Jāatzīmē, ka šajā rangā vieta nav atradusies Hjūstonas „Rockets” spēlētājiem Raselam Vestbrukam un Džeimsam Hārdenam. Ranga veidošanā gan atzīmēts princips, ka ņemti vērā nevis tikai spēlētāju sniegums individuāli un viņu talants, bet gan tieši darbība kopā.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com