Motokrosists Jonass atgriezies “Red Bull” sportistu pulkā

Pauls Jonass. Foto: Red Bull Content Pool

24 gadus vecais motosportists Pauls Jonass pēc pāris gadu pārtraukuma jau atkal pārstāvēs “Red Bull”, paziņots organizācijas mājaslapā.

Jonass kļuvis par piekto zīmola saimi pārstāvošo sportistu no Latvijas un pievienojies skeitbordistam Madaram Apsem, parkūristam Pāvelam Petkunam, vieglatlētei Laurai Ikauniecei un autosportistam Mārtiņam Seskam. Jonasa pirmais posms ar “Red Bull” ilga no 2012. līdz 2018.gadam, un 2017. gadā latvietis kļuva par MX2 klases čempionu.

“Atgriežoties “Red Bull” komandā, ir sajūta, ka esmu atpakaļ mājās,” komentē Jonass. “Ikviena sportista sapnis ir būt šajā komandā un man atkal ir tas gods pārstāvēt šo zīmolu. Šīs sezonas galvenais mērķis ir nostartēt stabili, bez traumām un cīnīties par labāko piecinieku katrās sacensībās. Mans moto jau vairākus gadus ir “go hard or go home”, un pie tā arī pieturos!”

Gaidāmajā 2021.gada FIM pasaules čempionātā motokrosā MXGP klasē Jonass startēs “GasGas Factory Racing” komandas rindās. Čempionāta sākums paredzēts 3. aprīlī Omānā.

© 2008 – 2021, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma