Modričs: “”Ballon d’Or” labprāt apmainītu pret Pasaules kausa titulu”

Luka Modričs. Foto: Zuma Press/Scanpix

Horvātijas futbola izlases un Spānijas granda Madrides “Real” centra pussargam rit pēdējais līguma gads Spānijas kluba rindās. 35 gadus vecais spēlētājs atzina, ka šobrīd nezina, kur viņš varētu spēlēt nākamsezon, bet kārt futbola apavus uz “nagliņas” viņš vēl neplāno.

“Esmu pārāk vecs, lai atgrieztos “Tottenham” rindās,” Modričs sacīja. “Man vēl ir palicis gads “Real” komandā un tad jau redzēs, kas ar mani notiks pēc tam. Es jūtos labi un vēlos spēlēt vēl pāris gadus. Pilnībā koncentrējos uz šo sezonu, bet pēc tam tikšos ar kluba vadību un domāsim par tālāko. Man ir lieliskas attiecības ar “Real” vadību, un lai kas arī notiktu, es nebūšu vīlies.”

“Real” rindās horvāts ir strādājis Žuzē Morinju, Karlo Ančeloti un Zinedina Zidāna vadībā. Centra pussargs atklāja, ka viņš izvēlētos Zidānu, ja būtu jāizvēlas tikai viens treneris pie kura spēlēt. “Ja man ir jāizvēlas, tad izvēlos Zidānu,” Modričs teica. “Manas attiecības ar viņu ir krietni labākas nekā ar citiem treneriem, un kopā esam tik daudz sasnieguši. Zidāns ir tiešs un vienmēr pasaka, ja viņam kaut kas nepatīk, ja viņš uzskata, ka spēlētājam ir jāveic kādas korekcijas savā spēlē.”

Modričs 2018. gadā ieguva “Ballon d’Or”. 2018. gada sezona bija veiksmīga gan “Real”, kas ieguva Čempionu līgas titulu, gan Horvātijas izlasei, kas spēlēja Pasaules kausa finālā. Horvāts atzina, ka Krištianu Ronaldu viņu apsveica pēc balvas iegūšanas: “Ronaldu mani apsveica. Mēs ar viņu joprojām uzturam kontaktus. Spēlēšana kopā ar viņu bija neticama un īpaša. Viņam ir lieliska motivēšanas spēja. Krištianu vienmēr mūs motivēja un lika mums laukumā parādīt labāko sniegumu.”

Modričs atzina, ka individuālas balvas viņam ir patīkamas, bet tās ir sekundāras. “Es labprāt apmainītu savu “Ballon d’Or” pret Pasaules kausa zelta medaļu. Individuālās balvas ir patīkamas, bet man svarīgāki ir komandas sasniegumi,” interviju noslēdza 35 gadus vecais futbolists.

Madrides “Real” rindās Modričs spēlē kopš 2012. gada. Astoņu gadu laikā horvāts nospēlējis 350 spēles, kuru laikā guvis 24 vārtus un atdevis 55 rezultatīvas piespēles.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma