„Mēness aptiekās” cilvēkiem ar invaliditāti būs 20% atlaide

Vairāk nekā 240 „Mēness aptiekās” visā Latvijā cilvēki ar invaliditāti turpmāk ik nedēļu piektdienās varēs iepirkties ar 20% atlaidi – tādējādi uzņēmums vēlas palīdzēt un atbalstīt sabiedrības daļu, kurai tas šajā laikā īpaši nepieciešams. 

„Ar katru gadu Latvijā pieaug cilvēku skaits ar invaliditāti – tie ir aptuveni desmitā daļa valsts iedzīvotāju. Mēs apzināmies, ka cilvēkiem ar invaliditāti kvalitatīva veselības aprūpe ir ļoti nozīmīga un aptiekas produkti svarīgi, tādēļ laikā, kad ikviena ikdienas izdevumi inflācijas dēļ ikdienā strauji palielinās, šai iedzīvotāju grupai vēlamies īpaši palīdzēt. Ja dažādi valsts atvieglojumu pasākumi visbiežāk atkarīgi no invaliditātes smaguma pakāpes, tad, atbildīgi domājot par mūsu klientiem, līdz gada beigām piektdienās mēs aptiekās sniegsim 20% atlaidi visiem cilvēkiem ar invaliditāti,” apstiprina  Evita Jurjāne-Nelsone, „Mēness aptiekas” Pārdošanas, mārketinga un klientu attiecību departamenta vadītāja un valdes locekle. 

Atlaidi savam pirkumam aptiekas klienti varēs iegūt, uzrādot invaliditāti apliecinošu dokumentu un lojalitātes karti „Veselība”. 

Lai pieteiktos dalībai, apmainītu līdzšinējās „Mēness aptiekas” lojalitātes kartes vai pārskaitītu jau uzkrātos punktus, iedzīvotāji tiek aicināti līdz gada beigām apmeklēt kādu no „Mēness aptiekām”, „Centrālās laboratorijas” vai VCA veselības aprūpes iestādēm vairāk nekā 330 vietās visā Latvijā.

Aptieku uzņēmumam „Mēness aptieka” ir gan nelielas aptiekas reģionos, gan klientu iecienītas aptiekas tirdzniecības centros, poliklīnikās. Uzņēmumam ir aptiekas ar doktorātu līdzās, diennakts aptiekas un aptiekas ar zāļu izgatavošanas funkciju. „Mēness aptiekas” zīmols ir arī vienai no vecākajām Rīgas aptiekām – “Vecpilsētas aptiekai”, kas savas funkcijas pilda jau vairāk nekā 200 gadus, kā arī visiem zināmajām diennakts aptiekām  Rīgā – „Kamēlijas aptiekai” un „Jaunajai Torņakalna aptiekai”. „Mēness aptieka” radījusi iespēju arī attālinātām farmaceita konsultācijām un piegādā aptiekas produktus (nepieciešamības gadījumos arī recepšu medikamentus) uz mājām.

„Mēness aptieka” ir farmācijas nozarē mīlētākais un atbildīgākais zīmols Latvijā. Iedzīvotāju aptaujā, izmantojot īpašu starptautiski atzītu metodoloģiju, Latvijas mīlētāko zīmolu TOP trešo gadu pēc kārtas „Mēness aptieka” ieguvusi pirmo vietu farmācijas nozarē.

„Mēness aptieka” ir ilgtspējīgākais zīmols farmācijas nozarē Latvijā. Par to liecina jaunākie 2022. gada Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksa (Sustainable Brand Index) rezultāti. „Mēness aptiekai” kā visā Latvijā pieejamam aptiekas zīmolam ilgtspēja iedzīvotāju vērtējumā ir būtisks rādītājs. 

“Mēness aptieka” 2022. gadā ir saņēmusi starptautiskās programmas Best Places To Work (“Labākās darbavietas”) sertifikātu, ko piešķir par darbinieku labsajūtas rādītājiem uzņēmumā.

Ar „Mēness aptieka” zīmolu strādā AS „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupā AS „Repharm”. Aptieku uzņēmums, apvieno vairāk nekā 240 aptiekas.

Zaļā Josta - Reklāma