Mazsalacas Skaņajā kalnā iemirdzēsies sveču mežs

0

Šodien no plkst.15 līdz 21 Skaņākalna dabas parkā Mazsalacā ceturto gadu iedegsies tūkstošiem gaismiņu pasākumā “Sveču mežs Skaņajā kalnā”, aģentūru LETA informēja Mazsalacas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Gluha. 

Parkā pie Sapņu trepēm apmeklētāji varēs vērot gaismu šovu “Noskaņu mežs”. Savukārt pie Skaņākalna klints no plkst.17 apmeklētājus priecēs Ziemassvētku noskaņas koncerts “Leduspuķes Tavā logā”, kurā dziedās aktieri Dita Lūriņa, Zane Dombrovska, Mārtiņš Egliens, kā arī mūziķis Aigars Voitišķis.

Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dažādus Ziemassvētku našķus, amatnieku darinājumus un piedalīties Laimes akā.

Pirms “Sveču meža Skaņajā kalnā” no plkst.13 līdz 15 būs atvērts Mazsalacas novada muzejs Valtenberģu muižā.

Skaņākalna dabas parks atrodas Salacas ielejā ar smilšakmens atsegumiem un daudzām alām tās krastos. Parks stiepjas aptuveni trīs kilometru garumā. Izstaigājot parku līdz Skaņākalna klintij un dodoties atpakaļ, ir jānoiet vairāk nekā seši kilometri, tādēļ pasākuma organizatori aicina saģērbties silti un ērti.

Lai nodrošinātu Skaņākalna dabas parka teritorijas lielumam atbilstošu apmeklētāju skaitu, šogad biļetes uz pasākumu būs ierobežotā daudzumā. Lai rūpētos par apmeklētāju drošību, organizatori lūdz uz pasākumu neņemt līdzi suņus.