“Maxima” paplašina vietējo augļu un dārzeņu piedāvājumu

0

Neskatoties uz to, ka vīrusa ietekmē marta vidū iedzīvotāji pirka lielu apjomu pārtikas produktus ar ilgu derīguma termiņu, TOP 10 iecienītāko produktu saraksts saglabājas nemainīgs – aptuveni 40% no tā sastāda augļi un dārzeņi. Pielāgojoties klientu vajadzībām, “Maxima” aizvien paplašina sezonālo produktu pieejamību sadarbībā ar vietējiem zemniekiem un veikalos jūnijā jau ir nopērkama jaunā tomātu, gurķu, salātu un zemeņu raža, kurai drīzumā pievienosies vēl vairāki iecienīti sakņaugi no mūsu pašu Latvijas zemniekiem.

“Priecājamies, ka mēs varam atbalstīt mūsu vietējos ražotājus ļoti organiskā veidā – mūsu klientiem piedāvājot tik ļoti iecienītus lauku labumus no vietējām saimniecībām. Tas ir jo īpaši svarīgi pandēmijas laikā – cilvēkiem nodrošināt kvalitatīvus, vitamīniem bagātus pārtikas produktus, vienlaikus vietējiem uzņēmumiem palielinot pasūtījumu apjomu. To novērtē arī mūsu klienti – vasaras beigās un rudenī vietējās produkcijas pieprasījums ir aptuveni 80% no kopējā sortimenta, turklāt “Maxima” regulāri paplašina sadarbību ar vietējiem ražotājiem, lai mūsu klientiem vienuviet tiktu pieejams pēc iespējas daudzveidīgāks piedāvājums,” stāsta “Maxima Latvija” iepirkuma departamenta direktors Edvīns Lakstīgala.

Tuvāko nedēļu laikā “Maxima” veikalu sortimentu papildinās jaunās  ražas zaļie cukīni, baltie kabači un ziedkāposti, ko  veikalos piegādās no tādām saimniecībām kā Z/S “Dārzi”, Z/S “Bračas”, Z/S “Īskāji”, SIA “Sigro” un SIA “Dimdiņi Agro”. Tuvojoties vasaras saulgriežiem, veikalu plauktos būs vērojama arī jauno kāpostu, burkānu, zaļo zirnīšu, sīpolu un klientu iecienītākā dārzeņa – kartupeļa – raža. 

Tā pat “Maxima” veikalos iespējams iegādāties klientu tik ļoti iecienītos Latvijā audzētus tomātus un gurķus, kā arī pieejams daudzveidīgs vietējo garšaugu piedāvājums – svaigi loki, dilles, pētersīļi un baziliks podiņos.

Klientu iepirkumu grozos aizvien vairāk redzami arī dažādi šīs sezonas kauliņaugļi, kā piemēram, parastie un plakanie persiki, nektarīni un aprikozes, kuras iespējams iegādāties visos “Maxima” veikalos par īpaši izdevīgām cenām. Šobrīd aktīva sezona ir uzsākta arī dažāda veida arbūziem.

Ne tikai šobrīd, bet arī visu gadu “Maxima” veikalu sortimentā ir pieejams daudzveidīgs un sezonāls Latvijā ražotu dārzeņu un augļu klāsts no tādām zemnieku saimniecībām kā ZS “Kliģeni”, ZS “Dižskudras”, ZS “Liepziedi”, SIA “Rītausma”, SIA “Mārupes siltumnīcas”, SIA  “B Agro”, SIA “Baldones lauki”, ZS “Kaži”, ZS “Nākotnes”, ZS “Ceplinieki”  un citiem.