“Maximā” no šodienas lētākie papīra maisiņi Baltijā

Rūpējoties par vides ilgtspēju, “Maxima Latvija” lielo papīra iepirkumu maisiņu cena samazināta līdz 12 centiem, kas ir Baltijas valstīs lētākais šāda tipa iepakojums. Papīra maisiņiem būtiski samazinot cenu iepretī plastmasas maisiņiem, “Maxima” tuvojas savā Ilgtspējas Hartā noteiktajiem mērķiem, vienlaikus nodrošinot pircējiem ne tikai zaļāku un kvalitatīvāku, bet arī lētāku iespēju iepakot pirkumus. 

“”Maxima” veikalos no šodienas ir zemākā cena Baltijā papīra maisiņiem, lai klienti ar savu maciņu var nobalsot par zaļāku rītdienu. Laikā, kad pandēmijas profilakses nolūkos kā ražotāji, tā pārdevēji ir spiesti palielināt produktu fasēšanas apjomus, esam strādājuši, lai veicinātu videi draudzīgu iepakojumu pieejamību. Apzinoties, ka iedzīvotāju rocība krīzes apstākļos ir samazinājusies, bet vienlaikus vides aizsardzība ir saglabājusi savu aktualitāti, meklējām veidus kā sniegt savu pienesumu. Pircējiem “Maxima” veikalos turpmāk papīra maisiņi būs pieejami par izdevīgāko cenu Baltijā, un mēs ceram, ka tas rosinās vēl aktīvāk atteikties no plastmasas maisiņiem, kam pieaugusi cenu atšķirība, salīdzinājumā ar videi draudzīgo iepakojumu,” stāsta SIA “Maxima Latvija” iepirkuma departamenta direktors Edvīns Lakstīgala.

“Maxima Latvija” jau ilgstoši savā darbībā īsteno videi draudzīgas iniciatīvas un kā pirmais no mazumtirdzniecības uzņēmumiem jau 2008. gadā pilnībā atteicās no bezmaksas lielajiem plastmasas maisiņiem. Tāpat jau ilgāku laiku “Maxima” veikalos polietilēna maisiņus pie kasēm ir nomainījuši maisiņi ar EPI piedevu, kas ļauj maisiņiem vidē sadalīties daudz ātrāk. “Maxima Latvija” klientiem nodrošina arī iespēju iegādāties virkni citus videi draudzīgus iepakojumus – kartona kastes, maisiņus no pārstrādātiem materiāliem, auduma maisiņus u.c. iepakojumus. Tāpat lielākajos “Maxima” veikalos, klientiem izvēlētos sveramos kulinārijas produktus, tos iepako pārtikas ietinamajos papīros. Savukārt šī gada sākumā “Maxima XX” un “Maxima XXX” formātu veikalos ir ieviesta iespēja mazo polietilēna maisiņu vietā sveramo produktu iepakošanai izvēlēties atkārtojami lietojamo – vienā maisiņā var likt vairākus produktus, tos atsevišķi nosverot un cenu zīmes līmējot uz maisiņa. 

Zaļā Josta - Reklāma