Marcinkēviča izcīna uzvaru Bhopālas W25 turnīra pirmajā kārtā

0
Latvijas sieviešu tenisa trešā rakete Diāna Marcinkēviča Jūrmalas WTA "International" sērijas turnīrā jeb "Baltic Open" sacensībās, kurā spēlē ar Krievijas tenisisti Kamillu Rahimovu tenisa centrā "Lielupe".

Latvijas sieviešu tenisa trešā rakete Diāna Marcinkēviča otrdien Indijā izcīnīja uzvaru Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Bhopālas W25 turnīra pirmajā kārtā.

Marcinkēviča (WTA 246.), kura šajā turnīrā izlikta ar trešo numuru, pirmajā kārtā ar rezultātu 6-0, 6-2 pārliecinoši uzvarēja mājinieci Raši Malviju, kura sacensībās startēja ar organizatoru īpašo ielūgumu jeb “wild card”.

Latvietes pretiniece WTA rangā nav atrodama, bet par iekļūšanu otrajā kārtā Marcinkēviča nopelnīja piecus vienspēļu ranga punktus.

Valsts trešā rakete šajā turnīrā piedalās arī dubultspēlēs, kur viņas partnere ir ukrainiete Valērija Strahova. Šis duets sacensībās izlikts ar trešo numuru un pirmo spēli aizvadīs trešdien, kad tiksies ar japānietēm Manu Kavamuru un Funu Kozaki.

Pagājušajā nedēļā Latvijas/Ukrainas duets Gvālijaras W25 turnīrā apstājās ceturtdaļfinālā, bet vienspēlēs Marcinkēviča kapitulēja otrajā kārtā.