Māmiņu institūts uzsāk otro sezonu ar jaunām lekcijām

0

Informāciju sagatavoja Alīna Skangale, TN “Kurzeme” mārketinga vadītāja.

Jau no decembra topošajiem un esošajiem vecākiem, kā arī citiem interesentiem, būs iespēja apmeklēt bezmaksas izglītojošu lekciju ciklu “Māmiņu institūts”.

“Māmiņu institūts” turpinot pagājušajā gadā aizsāktos izglītojošu lekciju ciklus, aicina mammas un tētus uz lekcijām, lai labāk iepazītu savas atvases, kā arī uzzinātu visai ģimenei vērtīgu informāciju. Lekcijas notiks no decembra līdz aprīlim un to saturs ir rūpīgi pārdomāts, lai tas būtu gana interesants un saistošs katram apmeklētājam.

Pasākums norisināsies reizi mēnesī, sestdienās, un tajā tiks aplūkotas tādas tēmas kā bērnudārza vecuma posms, kā bērnam ieaudzināt kārtības mīlestību, bērnu disciplīna, par ekrāniem un to ietekmi uz bērnu, par gribasspēku un vai to var ieaudzināt, meitas un dēla audzināšanas atšķirības, veselīgs ģimenes uzturs un tā plānošana, kā iemācīt bērnu ēst dārzeņus, bērnu piesaiste un zīdaiņu aprūpe, formas atgūšana pēc dzemdībām u.c. Ņemot vērā tendenci, ka tēvi arvien vairāk iesaistās bērnu aprūpē un audzināšanā, esam parūpējušies, lai lekciju cikls būtu saistošs arī tētiem.

Pirmā lekciju cikla “Māmiņu institūts” nodarbība notiks 7. decembrī no plkst. 12:00 līdz 15:30 tirdzniecības nama “Kurzeme” 4. stāvā. Grāmatas “Kas notiek bērnudārzā” autore un mājas kārtošanas entuziaste Dana Gulbe vadīs divas lekcijas, stāstot, kā sagatavot bērnu bērnudārzam, gūstot no tā prieku, kā arī sniegs vērtīgus padomus mājas un bērnistabas kārtošanā.

Savukārt Montesori speciālā pedagoģe Zanda Atmata izskaidros, kā ar Montesori metodēm iekārtot bērnistabu, pielāgojot apkārtējo vidi un rosinot bērnos kārtības mīlestību.

Katrā “Māmiņu institūta” lekcijā piedalīsies savas jomas speciālisti, kuri atbildēs arī uz pasākuma apmeklētāju interesējošiem jautājumiem. Paralēli lekcijām visiem lekciju cikla dalībniekiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt dāvanu karti no tirdzniecības nama “Kurzeme”.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni 29241413 (norādīt vārdu, uzvārdu, e-pastu) vai sūtot e-pastu uz infocentrs@tnkurzeme.Iv.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas TN “Kurzeme” mājas un sociālo tīklu lapās.

TN “Kurzeme” 2018. gadā nogalē uzsāka izglītojošu projektu Liepājā – ikmēneša lekciju ciklus topošiem un esošiem vecākiem “Māmiņu institūts”. Topošiem un esošiem vecākiem ir iespēja bezmaksas apmeklēt lekcijas par tādām aktuālām tēmām, kā mājdzemdības, gatavošanās dzemdībām un dzemdības, topošās māmiņas uzturs un sportošana, skaistumkopšana, bērnu audzināšana un attīstība, bērnu uzturs un ēšanas paradumi, uzdot jautājumus pieredzējušiem speciālistiem, saņemt īpašos piedāvājumus no tirdzniecības nama un sadarbības partneriem.