Linda Mūrniece un vēl 16 slavenības ir “adoptējušas krēsliņus” Pecolli iluzionisma teātrī.

0

Sociālajā vietnē facebook Dace Pecolli Pezzoli publicējusi pateicību Lindai Mūrniecei.

“Cik labi, ka pasaulē ir sirsnīgi, gudri, varoši, jūtoši, iedvesmojoši, drosmīgi, skaisti, izpalīdzīgi cilvēki. Mans prieks un gods, ka tādi cilvēki ir tepat mūsu tuvumā. Paldies no sirds Linda Mūrniece, ka esi ar mums un mēs godam rūpēsimies par Tavu “Adoptēto krēsliņu” Iluzionisma teātrī/muzejā Mystero Lai Brīnumi notiek un, lai Tev viss izdodas vislabākajā scenārijā “

Teātra zāles visualizācija 

Iluzionistu Pecolli Mērķis ir radīt  ģimenēm draudzīgu publisku vietu, kur cilvēki varētu baudīt kvalitatīvas kultūras un izglītojošās programmas, varētu ļauties fantāzijai, brīnumam un sapņiem.

Pecolli 25 gadu profesionālās  darbības rezultātā ir tapušas 2 fantastiskas lielformāta Cirka/Teātra izrādes. Tās kļūst arvien vairāk un ir skatāmas arī tepat Latvijā.

Adoptēt krēslu izrādās ir pavisam vienkārši, to var nopirkt par samaksu, kas ir atbalsts muzeja ātrākai atvēršanai ! Vēlies uzzināt cik tas makās? Cenas ir no 120 līdz 500 euro.

ADOPTĒ 1 krēslu – sēdvietas ar nr no 201 līdz 300

Mēs nolēmām sākt iniciatīvu ar nosaukumu “ADOPTĒ KRĒSLU”, pateicoties kurai Jūsu vārds tiks uzrakstīts  krēsla aizmugurē uz īpašas plaksnītes (tas attiecas uz krēsliem no nr. 201 līdz 300). Tavs vārds būs tur mūžīgi, pat ja mēs mainīsim krēslus! Ja jūs nevēlaties, lai uz tā būtu Jūsu vārds, tad uz krēsla varam uzrakstīt jebkuru Jūsu izvēlētu vārdu, ziņojumu vai “burvju vārdiņu” 120 €

ADOPTĒ KRĒSLU no nr 101 līdz 200 vietām

Mēs nolēmām sākt iniciatīvu ar nosaukumu “ADOPTĒ KRĒSLU”, pateicoties kurai Jūsu vārds tiks uzrakstīts  krēsla aizmugurē uz īpašas plaksnītes (tas attiecas uz krēsliem no nr. 101 līdz 200). Tavs vārds būs tur mūžīgi, pat ja mēs mainīsim krēslus! Ja jūs nevēlaties, lai uz tā būtu Jūsu vārds, tad uz krēsla varam uzrakstīt jebkuru Jūsu izvēlētu vārdu, ziņojumu vai “burvju vārdiņu”  200 €

ADOPTĒ KRĒSLU PLATINUMU – vietas 18-100

Mēs nolēmām sākt iniciatīvu ar nosaukumu “ADOPTĒ KRĒSLU”, pateicoties kurai Jūsu vārds tiks uzrakstīts  krēsla aizmugurē uz īpašas plaksnītes (tas attiecas uz krēsliem no nr. 18 līdz 100), Tā ir Jūsu iespēja iegūt savu vārdu izvietotu vienā no pirmajām rindām!

 Tavs vārds būs tur mūžīgi, pat ja mēs mainīsim krēslus! Ja jūs nevēlaties, lai uz tā būtu Jūsu vārds, tad uz krēsla varam uzrakstīt jebkuru Jūsu izvēlētu vārdu, ziņojumu vai “burvju vārdiņu”  250 €

MUZEJA PRIVĀTĀ TŪRE KOPĀ AR ENRIKO UN DACI PECOLLI (PEZZOLI)

Jūs saņemsiet dāvānā ekskluzīvu privātu ekskursiju pa muzeju un teātri, maksimāli 5 cilvēku grupā. Jums būs iespēja uzdot interesējošos jautājumus un uzzināt daudzus noslēpumus. Ekskursijas laikā piedzīvosiet arī neskaitāmus brīnumu paraugdemonstrējumus un  pārsteigumus. 

ADOPTĒ KRĒSLU V.I.P. – Pirmā rinda 500 €

Mēs nolēmām sākt iniciatīvu ar nosaukumu “ADOPTĒ KRĒSLU”, pateicoties kurai Jūsu vārds tiks uzrakstīts  krēsla aizmugurē uz īpašas plaksnītes.

Šī ir pirmā rinda, ja rīkojaties ātri, varat iegūt savu vārdu pat centrālajā vietā!

Tavs vārds būs tur mūžīgi, pat ja mēs mainīsim krēslus! Ja jūs nevēlaties, lai uz tā būtu Jūsu vārds, tad uz krēsla varam uzrakstīt jebkuru Jūsu izvēlētu vārdu, ziņojumu vai “burvju vārdiņu”  

Mēs ļoti ceram, ka Jums patiks un Jūs atbalstīsiet mūsu projektu! Mēs ticam sapņiem un vēlamies pateikties visiem Jums, kuri ziedos, lai Brīnumu Muzejs MYSTERO varētu būt! Mēs ar nepacietību gaidām personīgu satikšanos ar Jums Brīnumu pilnajā namiņā.