Līga Meņģelsone tiekas ar Veselības aprūpes darba devēju asociācijas valdi

Trešdien, 18. janvārī, iepazīšanās vizītē veselības ministre Līga Meņģelsone tikās ar Veselības aprūpes darba devēju asociācijas (VADDA) valdi.

Sarunas laikā ministre iepazīstināja klātesošos ar 2023. gada veselības aprūpes nozares budžeta veidošanas gaitu un prioritātēm, kā arī pārrunāja darbības prioritātes un turpmāko sadarbību. Savukārt VADDA iepazīstināja ar problēmjautājumiem, kas nozarē risināmi. 

Veselības ministre Līga Meņģelsone: “VADDA pārstāv nozīmīgu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju daļu, kas ir ne tikai darba devēji ārstiem, medmāsām, ārstu palīgiem, bet arī profesionālu un mūsdienīgu pakalpojumu sniedzēji pacientiem. Jautājumu loks, kas aktuāls VADDA, ir plašs un caurvij visu veselības aprūpes jomu –  tarifu pārskatīšana un pakalpojuma groza pilnveidošana, veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana, rezidentūras pilnveidošana un cilvēkkapitāla nodrošinājums nozarē u.c. Es ceru uz konstruktīvu dialogu un sadarbību, lai mēs soli pa solim risinātu tos.”

VADDA apvieno veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējus – uzņēmumus un ārstu prakses.

Kopš darba uzsākšanas veselības ministre tikusies jau ar vairāk nekā 30 dažādu nevalstisko un nozares profesionālo organizāciju pārstāvjiem. Arī turpmāk L. Meņģelsone iecerējusi regulāri tikties gan ar veselības aprūpes speciālistu pārstāvošām, gan citām organizācijām, kā arī aktīvi iesaistīt nevalstisko sektoru un profesionālās organizācijas ministrijas politikas plānošanas dokumentu izstrādē.

Zaļā Josta - Reklāma