Lidosta “Rīga” aicina uz karjeras pasākumiem oktobrī

Lidosta “Rīga” oktobrī piedalās www.prakse.lv rīkotajā karjeras pasākumā “Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos”. Interesentiem, kuri vēlas uzsākt darbu aviācijas nozarē, ir iespēja klātienes vai tiešsaistes pasākumos iepazīt vairākas amatu kategorijas lidostā, tai skaitā drošības, kā arī lidlauka un virszemes apkalpošanas jomā.

Specializētā klātienes ekskursija par darba iespējām lidostā notiks 20. oktobrī. Interesenti, kuri vēlas piedalīties šajā ekskursijā, vairāk informācijas atradīs mājaslapā www.darbslidosta.lv atvērto durvju nedēļas pasākumu sadaļā

Savukārt 18. oktobrī lidosta aicina uz tiešsaistes karjeras pasākumu Zoom platformā par dažādām darba iespējām un populārākajām vakancēm lidostā. Pasākums paredzēts plašākam interesentu lokam un izglītības iestāžu grupām, arī vecāko klašu skolēniem, studentiem un ikvienam, kuram ērtāk piedalīties attālināti.

Lidostā “Rīga” pašlaik nodarbināti ap 1400 darbinieku. Pētījumu firmas Kantar 2022. gada pētījumā lidosta “Rīga” tika atzīta par vienu no pievilcīgākajiem darba devējiem Latvijā gan algotu darbu strādājošo, gan studentu vidū. 

Zaļā Josta - Reklāma