LG jaunais ledusskapis uzlabo garstāvokli

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2022 prezentēja uzņēmuma revolucionāro MoodUP™ ledusskapi ar krāsu mainošiem LED durvju paneļiem. Pēc LG inovatīvajām iekārtām TV un monitoru kategorijā, tostarp eleganto LG Objet Collection ierīču ieviešanas, jaunais ledusskapis ir kā vēl viens piemērs uzņēmuma spējai ņemt vērā un radīt jaunas tendences sadzīves tehnikas jomā.

Unikālais MoodUP ledusskapis ir aprīkots ar LG modernajām dzesēšanas un viedajām tehnoloģijām, kas saglabā pārtikas produktu svaigumu un vienlaikus tā lietotājam sniedz papildus ērtības un pilnīgi jaunu virtuves pieredzi. Pateicoties ledusskapja bagātīgajam aprīkojumam, tā lietotājs var izvēlēties plašu un izteiksmīgu krāsu klāstu tā LED durvīm un atskaņot mūziku iebūvētajos skaļruņos, atbilstoši savai gaumei un noskaņojumam.

Pateicoties inovatīvajiem LED durvju paneļiem, LG MoodUP ledusskapis nodrošina vēl neredzētu interjera dizaina pielāgojamību un jaunu veidu, lai radītu modernu un integrētu virtuvi. LG ThinQ lietotnē lietotāji var izvēlēties no 22 krāsām augšējām durvīm un no 19 krāsām apakšējām durvīm, sniedzot lietotājam iespēju mainīt ledusskapja un virtuves vides izskatu. Lietotāji var arī pielāgot paneļu izskatu un atjaunināt noskaņu, izmantojot dažādas izteiksmīgas krāsu tēmas – Season, Place, Mood un Pop. Izmantojot toņus un dabas nokrāsas, tēma Season atspoguļo dažādus gadalaikus, bet tēma Mood atdarina labsajūtas noskaņu ar maigu, nomierinošu krāsu palīdzību.

Papildus satriecošām un maināmām krāsām, LG jaunais ledusskapis sniedz pirmšķirīgu skaņu ar tā iebūvēto Bluetooth skaļruni, ko iespējams viegli savienot ar viedtelefonu, planšetdatoru vai portatīvo datoru. Lietotāji var pieskaņot savu noskaņojumu vai ledusskapja pašreizējo krāsu tēmu dziesmām no to iecienītākajām straumēšanas lietotnēm vai no Music Collection repertuāra ThinQ lietotnē. Turklāt, skaļruņiem atskaņojot audio, MoodUP ledusskapja LED paneļu krāsu maiņa tiek sinhronizēta ar mūziku, lietotāja virtuvē pavadīto laiku papildinot ar dzīvīgumu un jautrību.

LG inovatīvajam ledusskapim ir arī lietotājiem draudzīgas funkcijas, tai skaitā ērti un krāsaini paziņojumi. Kad ledusskapja durvju sensors konstatē, ka ledusskapja nodalījums atstāts pārāk ilgi atvērts, vaļā atstāto durvju panelis atkārtoti mirgo, ziņojot lietotājiem, ka nepieciešams aizvērt durvis, palīdzot novērst aukstā gaisa zudumu un nevajadzīgu enerģijas patēriņu. Savukārt, kad MoodUP kustību sensori uztver kāda tuvošanos, abi paneļi sāk mirgot, laipni sagaidot lietotāju. Taču nakts laikā ledusskapja saldētavas durvis spīdēs nedaudz gaišāk, lai palīdzētu pusnakts kārumniekiem atrast un atvērt durvis.

Kad LED durvju paneļi ir izslēgti, MoodUP ledusskapis piedāvā Lux pelēku un Lux baltu toņu kombināciju, lai virtuvei sniegtu tradicionālāku izskatu. Elegantais un laikam atbilstošais izskats iederēsies jebkurā interjerā un atgādinās par dažādu krāsu akmeņu dabisko kontrastu.
LG revolucionārais jaunais ledusskapis aprīkots ar LG paša izstrādāto On-Device AI mikroshēmu viedajām sadzīves iekārtām. Šis modulis ar integrētu modernu AI ļauj MoodUP ledusskapim uzlabot un paplašināt lietotāja pieredzi ar tādām funkcijām kā uzlabotu balss atpazīšanu, Wi-Fi un Bluetooth savienojumiem.

Zaļā Josta - Reklāma