Lebrons atgriežas un palīdz “Lakers” pirmo reizi uzvarēt viesos

Lebrons Džeimss. Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) pēc piecu spēļu izlaišanas ierindā atgriezies Lebrons Džeimss, un Losandželosas “Lakers” izbraukumā ar 105:94 pārspēja Sanantonio “Spurs”, pirmo reizi sezonā uzvarot pretinieku laukumā.

Lai tiktu pie sezonas pirmās uzvaras viesos, Losandželosas “Lakers” bija nepieciešamas septiņas spēles.

Lebrons Džeimss izlaida piecas spēles savainojuma dēļ. Vēl pusotru stundu pirms mača nebija skaidrības, vai viņš varēs atgriezties.

Džeimss guva spēles pirmos punktus. Viņš vakaru pabeidza ar 21 punktu, astoņām atlēkušajām bumbām un piecām piespēlēm.

“Lakers” panākumu ar 25+15 kaldināja Entonijs Deiviss, kurš no spēles meta ar augstu kvalitāti (10/13).

Viesos uzvarēja arī Portlendas “Trail Blazers”, kas pagarinājumā pārspēja Ņujorkas “Knicks” – 132:129.

Divatā 82 punktus iemeta Džeremi Grānts (44) un Anfernijs Simonss (38). Grānts izpildīja 28 soda metienus, bet Simonss no spēles izdarīja 25 metienus.

Trejs Jangs (44) un Dežonte Marejs (39) kopā iemeta pat 83 punktus, bet Atlantas “Hawks” piekāpās Hjūstonas “Rockets” (122:128).

Milvoki “Bucks” atguvās no 16 punktu deficīta un savā laukumā pārspēja Klīvlendas “Cavaliers” (117:102).

Par pagrieziena punktu kļuva trešā ceturtdaļa – laukuma saimnieki uzvarēja ar 35:10. Ar tik lielu pārsvaru “Bucks” ceturtdaļu nebija uzvarējusi turpat četrus gadus.

Komandas līderis Jannis Adetokunbo izcēlās ar 38 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Spīdēja arī Bostonas “Celtics” līderis Džeisons Teitums – viņš ar 30 punktiem un astoņām bumbām zem groziem palīdzēja pieveikt Sakramento “Kings” (122:104).

“Celtics” uzvarējusi 11 no pēdējām 12 spēlēm un atrodas NBA vadībā.
“Kings” pēc septiņu uzvaru sērijas piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.