Latvijas komanda cer arī šogad startēt “COUPE DE L’AVENIR” motokrosā 

Jau pēc mēneša, 1. un 2. oktobrī, Beļģijā startēs ikgadējais “Coupe de l’Avenir” motokrosa pasākums, kurā jau astoto reizi gatavojas startēs Latvijas Junioru izlase. Pašlaik gan vēl turpinās darbs pie finansējuma piesaistes, lai šo ieceri varētu īstenot.

“Pēc vairāku vecāku jautājumiem un ziņām no sportistiem, šodien pieņēmām lēmumu, ka darīsim visu iespējami neiespējamo un radīsim iespēju, lai aizbrauktu uz šo Nākotnes Cerību Kausu,” sociālajos tīklos ziņo izlases vadītājs Fīlips Kempelis.

Oktobra pirmajā nedēļas nogalē Beļģijā norisināsies sacensības, kur Latvijas Junioru izlase motokrosā jau ir vairākus gadus sevi ļoti labi apliecinājusi – ‘Coupe de l’Avenir” jeb Nākotnes cerību kauss motokrosā.

“Dažas tehniskas lietas jau ir atrisinātas, bet budžets ir par īsu – vajadzīgas uzlīmes močiem, degvielas izdevumi ir lielāki nekā pagājušajā gadā, varbūt pat sanāks sportistu mazais sapnis – cilvēks līdzi, kas uz vietas gatavo pusdienas un vakariņas,” skaidro Kempelis.

Sacensībās tiek vērtēts izlases sniegums MX65, MX85 un Coupe Open (līdz 21 gadu vecumam) klasēs, kā arī iespējams izcīnīt godalgas individuāli.

“Mēs strādājam, gan lai popularizētu izlasi, gan atbalstītājus, ejam uz intervijām un sociālajos tīklos stāstām kā mums iet, cenšamies maksimāli parādīt tās sacensības no iekšpuses,” stāsta komandas vadītājs. “Ja kādam no Jums ir iespēja atbalstīt Latvijas jauniešus ceļā uz šīm sacensībām, lūdzu, sazinieties ar mani Facebook vai arī zvaniet: 29450275.”
© 2008 – 2022, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma