Latvijas izlasei šomēnes jāiztiek bez pamatvārtsarga Šteinbora

Pāvels Šteinbors. Foto: LFF

Latvijas futbola izlases pirmais numurs Pāvels Šteinbors portālam Sportacentrs.com apliecinājis, ka savainojumu sadziedēt nepagūs un nevarēs komandai palīdzēt UEFA Nāciju līgas sezonas noslēgumā.

Šteinbors pirms nepilnām divām nedēļām iedzīvojās cirkšņa savainojumā, un tolaik tika prognozēts, ka 35 gadus vecajam vārtsargam bez futbola nāksies iztikt 4-6 nedēļas. Šāds atlabšanas ilgums pārvilktu svītru cerībām redzēt Šteinboru izlases spēlēs novembrī, un Bjalistokas “Jagiellonia” pamatvārtsargs apstiprinājis, ka prognozes par ārstēšanās ilgumu nav mainījušās un valstsvienībai pilnīgi noteikti būs jāiztiek bez viņa.

Labākajā gadījumā Šteinbors varētu atgriezties pēc divām nedēļām, kas viņam ļautu būt ierindā 22. novembra mājas spēlē pret Plockas “Wisla”, bet sliktākajā gadījumā atlabšana varētu ilgt arī visu novembri. Decembrī līdz tradicionālajai ziemas pauzei “Jagiellonia” Ekstraklasē ir paredzētas trīs spēles, pusotru mēnesi ilgā pārtraukumā dodoties pēc 19. decembra mača pret Zabžes “Gornik”.

Šteinbors sargāja Latvijas izlases vārtus visās četrās Nāciju līgas spēlēs septembrī un oktobrī, bet pārbaudes spēlē Melnkalnē valstsvienībā debitēja viņa dublieris Roberts Ozols. Trešais numurs bija Dāvis Ošs, kurš pēdējā laikā atguvis vietu Jūrmalas “Spartaka” vārtos. Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs kandidātu sarakstu novembra spēlēm paziņos ceturtdien. 11. novembrī Latvija pārbaudes spēlē viesosies Sanmarīno, 14. novembrī Nāciju līgā uzņems Fēru salas, bet 17. novembrī spēlēs Andorā.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma