Latvijas-Igaunijas basketbola līgas Fantasy spēle atgriežas arī šosezon

Roberts Bērziņš un Kristers Zoriks. Foto: VEF Rīga

Publicēta Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas Fantasy spēle. Ikvienam basketbola zinātājam ir iespēja līdz 30. septembrim plkst.18:59 izveidot savu komandu un iesaistīties aizraujošā sacensībā par galveno balvu – Apple iPhone 14.

Labāk iepazīt Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas spēlētājus, pārbaudīt savas spējas komandas veidošanā un neklātienē sacensties ar draugiem un konkurentiem – Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas Fantasy spēles pirmā sezona pērn strauji kļuva populāra basketbola zinātāju vidē. Turpinājums sekos!

Jauno sezonu sāksim ar atjaunotiem un uzlabotiem spēles noteikumiem. Pamatprincipi paliek spēkā – izstrādā un attīsti savu komandas stratēģiju, izmanto iespēju mainīt spēlētājus, iegādāties jaunus un atbrīvoties no tiem, kuri neattaisno cerības. Krāj Fantāzijas spēles punktus, izaicini konkurentus un cīnies par galveno balvu.

Latvijas Basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks: ”Fantasy spēle ir ļoti populārs izklaidējošs projekts, kas ikvienu motivē aktīvāk sekot dažādu basketbola līgu ikdienas aktualitātēm, komandu un spēlētāju attīstībai. Pērn iekrājām pirmo pieredzi, un pārliecinājāmies, ka šī spēle palielina mūsu turnīra popularitāti. Šogad, iesaistoties jaunām komandām, esam kļuvuši lielāki un interesantāki, radot jaunus izaicinājumus visiem mūsu sekotājiem. Veiksmīgu sezonu gan komandām, gan Fantasy spēles dalībniekiem!”

”Pafbet” Latvijas – Igaunijas līgas piektajā čempionātā startēs 16 komandas – sešas no Latvijas, deviņas no Igaunijas, kā arī Ukrainas labākā komanda “BC Prometey”. Divu apļu pamatturnīrs sāksies 30. septembrī ar spēli BK “Liepāja” – “VEF Rīga”.

© 2008 – 2022, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma