Kurucs rezervē, Oladipo debitē ar 32+9, “Lakers” izsēj +19 pret “Warriors”

Viktors Oladipo (centrā). Foto: USA Sports Today/Scanpix

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Rodiona Kuruca pārstāvētā Hjūstonas “Rockets” nespēja pārspēt Čikāgas “Bulls”, zaudējot ar rezultātu 120:125. Kurucs šajā spēlē laukumā nedevās. Citā spēlē Džeimsa Hārdena un Kevina Durenta pārstāvētā Bruklinas “Nets” aizraujošā spēlē tika galā ar Janni Adetokunbo un Milvoki “Bucks” (125:123). NBA čempione Losandželosas “Lakers” izsēja 19 punktu pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu pret Goldensteitas “Warriors” (113:115).

Rodiona Kuruca pārstāvētā Hjūstonas “Rockets” izbraukumā piedzīvoja zaudējumu pret Dalasas “Mavericks” pāridarītāju Čikāgas “Bulls” (120:125). Kurucs šajā mačā laukumā nedevās, bet debiju “Rockets” rindās piedzīvoja Viktors Oladipo, kurš aizvadīja lielisku spēli. Oladipo sev atvēlētajās 32 minūtēs “Bulls” grozā raidīja 32 punktus, atdeva deviņas rezultatīvas piespēles un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas. “Rockets” aizvadīja ne pārāk labu pirmo ceturtdaļu, kurā cieta zaudējumu ar 16:28. Turpinājumā labāk spēlēja “Rockets”, bet visu deficītu tai neizdevās atspēlēt. Ar 30 punktiem un deviņām izcīnītām bumbām atzīmējās Kristians Vuds, bet 21 punktu iemeta Eriks Gordons. Uzvarētāju rindās Zeks Lavīns guva 33 punktus un atdeva septiņas piespēles, Lauri Markanens iemeta 18 punktus un savāca septiņas atlēkušās bumbas.