Krievijas kapteinis Dzjuba kļuvis par šantāžas upuri un atteicies maksāt piecus miljonus

Artjoms Dzjuba. Foto: Reuters/Scanpix

Sanktpēterburgas portāls Fontanka.ru atklājis, ka Krievijas futbola izlases un Krievijas čempionvienības Sanktpēterburgas “Zenit” kapteinis Artjoms Dzjuba ir kļuvis par šantāžas mēģinājuma upuri.

Pirms nepilnas nedēļas Krievijas sociālos tīklus pāršalca video, kurā Dzjuba redzams filmējam sevi masturbācijas laikā. Pēc tam Krievijas izlases galvenais treneris Staņislavs Čerčesovs nolēma nesaukt Dzjubu uz šā mēneša nometni, lai neradītu lieku spriedzi komandā un dotu laiku Dzjubam atgūties, bet “Zenit” rindās Dzjuba neiesita pendeli, taču guva uzvaras vārtus pret “Krasnodar” (3:1). Tiesa gan, spēlējot jau bez kapteiņa apsēja.

Dzjuba pēc spēles publiski atvainojās par radīto ažiotāžu un izplatīto video, kas tika nozagts no viņa telefona, taču Fontanka ziņo, ka šis video materiāls ir publicēts pēc tam, kad Dzjuba atteicies šantāžistiem samaksāt piecus miljonus ASV dolāru. Dzjuba esot klātienē ticies ar šantāžistu, un viņam ir izdevies ierakstīt šo sarunu. Pieprasīto summu Dzjuba atteicies maksāt, jo tā bijusi par lielu pat viņa naudas maka biezumam un arī samaksāšana nebūtu garantējusi video tālāku neizplatīšanu.

Futbolists atteicās Fontanka komentēt šantāžas gadījumu, taču medija rīcībā esošā informācija liecina, ka sarunas ieraksts un šantāžista identitāte jau ir nodota Krievijas Federālajam drošības dienestam, kas šo lietu izmeklēs sīkāk. Ar pašreizējiem pierādījumiem pietiekot, lai ierosinātu krimināllietu par izspiešanu lielā apmērā, taču vēl tiks spriests, vai spert šādu soli, ņemot vērā iespējamo rezonansi, kāda var tikt izraisīta sabiedrībā.

Krievijas futbola izlase bez Dzjubas vakar nespēja gūt vārtus pret Moldovu (0:0), kuras rindās, izejot uz maiņu, otro spēli valstsvienībā aizvadīja Jūrmalas “Spartaka” centra pussargs Kristians Dross. Dzjuba septembrī un oktobrī sāka visas četras Krievijas izlases spēles Nāciju līgā un guva divus vārtus. Krievijas Premjerlīgā viņš šosezon 12 spēlēs ir izcēlies septiņas reizes. Maskavas “Spartak” audzēknis Sanktpēterburgas “Zenit” pievienojās 2015. gadā un Premjerlīgā “Zenit” kreklā 138 spēlēs ir guvis 61 vārtus. Valstsvienībā viņš 47 mačos guvis 26 vārtus.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma