“Kārums” pārsteidz ar nebijušiem jogurta sieriņiem un jaunām garšām

Sekojot zīmola “Kārums” izmaiņām vizuālajā identitātē un produktu iepakojumos, piena gardumu cienītājiem šajā rudens sezonā tiek piedāvāti kopumā astoņi jauni “Kārums” produkti. Pilnīgi jauns našķu veids – trīs dažādu garšu jogurta sieriņi, piecas jaunas garšas jau pazīstamiem un iecienītiem “Kārums” produktiem. Jaunumi radīti Rīgā receptes izstrādātas “Food Union” Svaigo piena produktu izcilības centrā, bet ražošana norit jaunajā “Kārums” sieriņu ražotnē un “Rīgas piena kombinātā”. Kopējās investīcijas, kas ieguldītas produktu izstrādē un palaišanā tirgū, ir virs 100 tūkstošiem eiro. 

“”Kārumam” jābūt pa gardumam katrai gaumei – tāds bija mūsu izaicinājums, radot jaunās sieriņu, jogurtu un krēmu garšas, kurās ietvertas gan klasisku, gan eksotisku, gan kopš bērnības mīļu garšu notis. Īpaši lepojamies ar pašu radītu inovatīvu produktu kategoriju – jogurta sieriņiem, kas domāti tiem, kuri meklē vieglas piena gardumu vai citu uzkodu alternatīvas,” stāsta Ilva Veidemane, “Kārums” zīmola vadītāja, un papildina: Šoruden “Kārums” ir ne vien sapucējies, bet arī uzņēmies sociāli atbildīgu lomu – zīmols, komunicējot ar patērētājiem, aicina gūt prieku no ikdienišķām situācijām, sakot komplimentus radiem, draugiem, kolēģiem un arī sev. Dalies ar labo un saņem to atpakaļ, bet, ja nu piemeklēt īsto uzslavu neizdodas, sieriņa pasniegšana izteiks visu bez vārdiem”.  

Jogurta sieriņi – viegla un smalka uzkoda

Latvijā iemīļotajiem “Kārums” biezpiena sieriņiem tepat radīta viegla un veselīgam dzīvesveidam draudzīgāka alternatīva – jogurta sieriņi. To sastāvā ir 51% grieķu jogurta, kura pamatā ir vērtīgās pienskābās baktērijas un augstāks olbaltumvielu saturs. “Kārums” jogurta sieriņos ir par 70% vairāk olbaltumvielu un par 33% mazāk tauku nekā klasiskajos biezpiena sieriņos, kas to padara par liesāku un ērti līdzi paņemamu alternatīvu mazu uzkodu cienītājiem. “Kārums” jogurta sieriņi būs pieejami ar trim dažādām garšām – vaniļas, mango un zemeņu – maigas beļģu šokolādes glazūrā.  

Jaunas garšas iemīļotiem produktiem

Ikoniskajai “Kārums” biezpiena sieriņu saimei pievienojies jauns produkts ar šobrīd aktuālo cukurvates garšu tradicionālajā šokolādes glazūrā, kas iepriecinās visus mazos un pieaugušos gardumu cienītājus ar šo no bērnības pazīstamo garšu. Krējuma jogurtiem pievienojušās divas eksotiskākas garšu kombinācijas avenes ar granātābolu, kā arī ananāss ar kokosriekstu, kas sulīgu augļu slānī paslēpušās zem krēmīgas jogurta kārtas, sniedzot patīkamu saldskābu garšas baudījumu. Klasiskāku garšu piekritējiem radīts jauns “Kārums” krējuma jogurts ar šokolādes un ķiršu gabaliņiem. Savukārt “Kārums” saldā krējuma krēmu klāsts papildu populārajām šokolādes, vaniļas, karameļu un tiramisu garšām, kļuvis par vēl vienu, proti, pistāciju garšas krēmu bagātāks.

Lielākā daļa no jaunajiem “Kārums” produktiem (cukurvates sieriņš, jogurti un krēms) jau ir nopērkami www.pienaveikals.lv un pašmāju populārāko veikalu ķēdēs (Rimi, Mego, Lats, Beta, Elvi, TOP, Aibe, Stockmann, un drīzumā arī citos veikalos), bet no nākamās nedēļas pārdošanā nonāks arī “Kārums” jogurta sieriņi. Plānots, ka daži jaunie “Kārumi” mēros arī tālāku ceļu uz eksporta tirgiem, par ko tiks ziņots atsevišķi. 

Jau iepriekš tika ziņots, ka “Kārums” piedzīvojis izmaiņas vizuālajā identitātē. “Kārums” logo ir kļuvis lakoniskāks un mūsdienīgāks. Iepakojumi saglabā “Kārums” produktiem raksturīgo oranžo krāsu, kas papildināta ar vēl pamanāmāku logo, viegli un vienkārši nolasāmiem produktu nosaukumiem vienkāršākai pircēju izvēlei starp “Kārums” gardumu klāstu. Uz “Kārums” iepakojumiem arī atgriezies daudziem kopš bērnības iecienītais simbols – vārna, kas iemieso “Kārums” zīmola vērtības – īstumu, patiesumu, draudzīgumu, vieglumu un vienkāršību.

“Kārums” produktu portfelī, līdz ar izmaiņām sortimentā, būs vairāk nekā 40 produkti, starp kuriem ir biezpiena sieriņi, jogurti, deserti, biezpiena krēmi un krēmīgie biezpieni, svaigie sieri, kā arī saldējums un saldais krējums. Ar aktuālāko informāciju par “Kārums” produktiem iespējams iepazīties atjaunotajā “Kārums” mājaslapā: www.karums.eu.

Zaļā Josta - Reklāma