“Kārums” kļuvis par mīlētāko pārtikas zīmolu Latvijā un Baltijā

Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” gardumu zīmols “Kārums” saņēmis augstāko novērtējumu 2021. gada Baltijas zīmolu topa pārtikas kategorijā. Tādējādi leģendārais “Kārums”, kas ir Latvijā pirktākais piena produktu zīmols, saglabā pārliecinošu līderību starp mīlētākajiem zīmoliem pārtikas nozarē Latvijā un Baltijā un ierindojas pirmajā vietā.

“Mēs esam patiesi gandarīti, ka plaši mīlētais “Kārums” ir tik augsti novērtēts! Pēdējo gadu laikā esam spēruši vairākus vēsturisku soļus, lai mīlestība pret zīmolu augtu ģeometriskā progresijā Latvijā un visā Baltijā. 2020.gadā visu “Kārums” biezpiena sieriņu ražošanu pārcēlām uz “Food Union” Svaigo piena produktu izcilības centru, uz produktu iepakojumiem atgriezām leģendāro vārnu. Šogad paveicām vēl vienu lielus soli lokālā un globālā zīmolvedībā, ar tiesas lēmumu nosargājot “Kāruma” atpazīstamības simbolu – oranžo iepakojuma krāsu. Šo darbu žūrija un patērētāji ir novērtējuši, pasniedzot mums augstāko apbalvojumu pārtikas kategorijā Latvijā un Baltijā, kas ir arī apliecinājums tam, ka patērētāji novērtē visas “Food Union” komandas sniegumu ne tikai pie mums mājās, bet visās Baltijas valstīs,”norāda Ilva Veidemane “Food Union” piena produktu zīmolu vadītāja.

Līdz ar “Kāruma” triumfu, izcilu sniegumu uzrādīja arī citi “Food Union” zīmoli. Latvijas mīlētāko zīmolu pieciniekā iekļuva arī gardēžu saldējums “Ekselence”, leģendārais saldējums “Pols”, kas šogad svin 50. jubileju, un saldējums “Karlsons”. “Food Union” ir pārstāvēts arī Igaunijas mīlētāko pārtikas  zīmolu topu pieciniekā – ar saldējumiem “Eriti Rammus” un “Väike Tom”.  

Kategorijā “ātrāk augošais zīmols” zīmols “Kārums” ierindojās otrajā vietā Latvijā. 

Zaļā Josta - Reklāma