Kāpēc izvēlēties akumulatora dārza tehniku?

Dārza darbi netraucē kaimiņu atpūtu 

Par vienu no TOP priekšrocībām kaimiņi noteikti uzskata produktu kluso darbību. Mārtiņš no ciemata “Vācu kalni” stāsta: “Līdz šim kaimiņi mūs modināja ar iekšdedzes dzinēja instrumentiem, un šis ir pirmais gads, kad izbaudām klusākos akumulatora instrumentus.” Arī kaimiņš Jānis piekrīt: “Šādā ciematā, kā pie mums, ir īpaši labi, ka tehnika ir klusa un mēs kaimiņus nemodinām ne sestdienās, ne svētdienās un varam turpināt strādāt tad, kad pašiem ir ērti.” 

Akumulatora produkti ir vieglāki un ergonomiskāki

Dāmas no Madlienas pagasta mājām “Kūdras” un “Krauklīši” uzslavē to, ka akumulatora tehnika ir daudz vieglāka un ergonomiskāka. Māra uzsver: “Ir tiešām forši, ka tagad arī sieviete var mierīgi paņemt instrumentu un ātri paveikt darbiņu, nav vairs vienmēr jāprasa palīdzība mājas vīriešiem.” 

Daiga kā savu favorītu izceļ tieši mazo krūmgriezi: “Es neesmu tehniska sieviete, bet ar šo trimmerīti darbojos pat es. Ja iepriekš man apdobju sakopšana aizņēma pat vairākas stundas, tad tagad es šo darbu pati varēju paveikt burtiski desmit minūšu laikā.”

Kristīne no Ikšķiles draudzīgo kaimiņu kopienas arī atzīmē, ka ar akumulatoru darbināmie instrumenti ir daudz vieglāki: “Man viennozīmīgi patika tas, ka instruments ir vieglāks, respektīvi, paceļams un daudz ērtāk lietojams.” Kristīnes dēls Renārs, sekojot līdzi, kā tētis darbojas dārzā, ievērojis, ka ir padomāts, lai instrumentu lietot būtu ērti, piemēram, ar īpašu uzkabi, kurā to darba laikā var iestiprināt. 

Darbs ir paveicams ātrāk un ērtāk

Ģirts no “Vācu kalniem” vasaras laikā secinājis, ka, piemēram, trimmerēšanu ir iespējams paveikt daudz ātrāk nekā iepriekš: “Pļaujot upes malu, laika ietaupījums uz vienu pļaušanu mums sanāca pat līdz pusotrai stundai. Mums bija divi akumulatori, tāpēc, kad kādu stundu upmala jau bija trimmerēta, akumulatoru ātri varēja nomainīt pret pilnu un turpināt darbu. Nevajadzēja jaukt degvielu vai braukt uz benzīntanku. Principā visa tehnika labi kalpoja, bija parocīga, ērta un darbi ritēja veiklāk nekā ar parastu tehniku.”

Raimonds no Ikšķiles arī izceļ to, ka darbi ir padarāmi daudz ērtāk: “Man ļoti patīk tas, ka nav ķimerēšanās ar benzīnu, eļļām, nav nekādas tādas milzīgas gatavošanās vai novākšanās, viss notiek ļoti ātri, vienkārši un ērti.” 

Arī Toms no Madlienas piekrīt: “Vasaras laikā mums izdevās izdarīt visu to pašu, ko iepriekš esam darījuši ar benzīna tehniku, tikai ļoti patika, ka akumulatora instrumenti ir daudz vieglāki un parocīgāki. Arī uzglabāt tos ir ērtāk – nav vairs jāmeklē vieta benzīna kannai, eļļai un visam pārējam. Vairs nerodas tādas situācijas, ka ir jāizdara mazs darbiņš, bet tu saproti, ka nav degvielas un kādam jābrauc tai pakaļ – tagad vienkārši ieliec akumulatoru un izdari darbu. Pavisam viegli un vienkārši.”

Husqvarna akumulatora tehnika, lādētāji, akumulatori un aksesuāri ir izstrādāti ar mērķi nodrošināt maksimālu elastību, komfortu, produktivitāti un atvieglot ikdienu. Akumulatoru produktu klāstā atrodami gan motorzāģi, zāles pļāvēji un trimmeri, gan dzīvžogu šķēres, augstgrieži, lapu pūtēji un krūmgrieži. Savukārt plašajā akumulatoru sortimentā pieejami visdažādākie akumulatori – gan neregulārai lietošanai, gan ilgstošam darbam visas dienas garumā. Akumulatori ir viegli nomaināmi un ātri uzlādējami, turklāt viens akumulators der visiem produktiem. Uzziniet vairāk: https://www.husqvarna.com/lv/akumulatora-produkti/par/ 

Zaļā Josta - Reklāma