KaldiTransport nu jau arī Baltijas valstīs

Mani sauc Dmitrijs, es esmu KaldiTransport dibinātājs un izpilddirektors. Mēs piedāvājam pārvadājumus Oslo un tās apkārtnē. Mūsu autoparkā ir vairāk nekā desmit dažādi transportlīdzekļi, kas aprīkoti ar saldēšanas iekārtām. Mēs uzņemamies jebkāda veida darbu, strādājam septiņas dienas nedēļā, pret darbu izturamies atbildīgi un cenšamies atrast personisku pieeju katram klientam. Mēs darām visu iespējamo, lai jūsu krava tiktu nogādāta galamērķī savlaicīgi un droši. Mūsu galvenā specializācija ir ātrbojīgu preču (pārtikas, gatavu ēdienu) pārvadāšana. Tajā pašā laikā mēs nodarbojamies gan ar mazu paku, gan lielgabarīta preču (iekārtu, mēbeļu) piegādi, kā arī pēc vienošanās veicam tālsatiksmes maršrutus ārpus Norvēģijas līdz pat Baltijas valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija).
Mums ir vairāk nekā 10 000 piegādes un apmierināti klienti, vairāk nekā divu gadu sadarbība ar vadošo tiešsaistes pārtikas preču veikalu Norvēģijā oda.no, kā arī daudzi privāti un korporatīvi pasūtījumi. Uzņēmuma apgrozījums 2021. gadam ir vairāk nekā 1 milj. CZK.
Mēs cenšamies būt pēc iespējas noderīgāki saviem klientiem, atbrīvot savu dienu no rutīnas, kas ļaus jums vairāk pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem, nenovērst uzmanību no darba projektiem vai iesaistīties aktīvā atpūtā. Mēs nogādāsim pārtiku jūsu birojā, pabarosim bērnus bērnudārzā un skolā un nogādāsim pārtikas preces mājās, lai pagatavotu gardas vakariņas.


Zaļā Josta - Reklāma