Jūrmalā tiks organizētas atbalsta grupu nodarbības onkoloģijas pacientiem

0
Rīgas Dzelzceļa stacijas Centrālajā zālē notiek onkoloģisko saslimšanu profilakses dienai "Esi gudrāks par vēzi" veltīta preses konference.

Lai sniegtu atbalstu cilvēkiem ar onkoloģiskām saslimšanām, sākot ar 15.janvāri, Jūrmalā tiks organizētas bezmaksas atbalsta grupu nodarbības, liecina Jūrmalas domes mājaslapā publicētā informācija. 

Jūrmalā jau ir notikušas trīs atbalsta nodarbības cilvēkiem ar onkoloģisku saslimšanu un ņemot vērā pozitīvās atsauksmes un dalībnieku atsaucību, ir atbalstīta vēl divu grupu norise dalībniekiem, kuri iepriekš ierobežoto vietu skaita dēļ uzņemti netika. 

Nodarbības notiks katru trešdienu no 15.janvāra līdz 25.martam, no plkst.18 līdz plkst.20, viesnīcā “Daina”, Mežsargu ielā 4/6. 

Deju un kustību terapijas nodarbībās varēs saņemt konsultācijas individuāli un grupās, būs diskusijas, pieredzes apmaiņa, kā arī pozitīvas pieredzes stāsti. 

Tāpat dalībnieki varēs līdzdarboties nodarbībās, kas palīdzēs sakārtot psihoemocionālo stāvokli un veicinās, piemēram, ķermeņa apzināšanos, vitalitātes paaugstināšanu un trauksmes mazināšanu, subjektīvo labsajūtu, emociju sajušanu un kontroli, emocionālo funkciju uzlabošanu un tamlīdzīgi.

Nodarbības vadīs diplomēta mākslas terapeite, psiholoģe Lidija Naumova. Pieteikties nodarbībām var pa tālruni 22009962.