“Jelgavas” U19 futbolisti debijā UEFA Jaunatnes līgā cieš sakāvi Ungārijā

FS "Jelgava" futbolists Mārcis Peilāns. Foto: LFF

UEFA Jaunatnes līgas pirmās kārtas pirmajā spēlē FS “Jelgavas” U19 komandas futbolisti izbraukumā cieta sakāvi (0:3) pret šīs vecuma grupas Ungārijas čempionvienību Budapeštas MTK.

• Jelgavnieki savu cietoksni noturēja neieņemtu līdz pat pirmā puslaika kompensācijas laikam, kad vārtsargu Raivo Stūriņu pārspēja Ungārijas U19 valstsvienības pussargs Matjāšs Kovāčs.

• Jāatzīmē, ka puslaika vidusdaļā Stūriņš glāba savu komandu, neitralizējot Benedeka Barkoči izpildīto 11 metru soda sitienu.

• Nākamos divus vārtus jelgavnieki ielaida 57. un 88. minūtē, Budapeštas MTK labā rezultatīvi sitot attiecīgi Ādāmam Merēņi un Ādinam Molnāram.

• Budapeštas futbolisti šodien izdarīja sešreiz vairāk (24-4) sitienu, 11 no tiem lidojot precīzi Stūriņa sargātā cietokšņa virzienā.

• Atbildes spēle Jelgavā notiks 5. oktobrī. Pāra uzvarētājs nākamajā kārtā spēkosies pret Izraēlas “Ashdod” un Bosnijas un Hercegovinas labākās U19 vienības Baņa Lukas “Borac” dueļa spēcīgāko klubu.

“Jelgavas” sastāvs Budapeštā: Stūriņš – Vējkrīgers, Purs, Maslovs, Laiviņš (Šusts 56′) – Cēsnieks (Skadmanis 90′), Šitjakovs – Peilāns (Burkāns 75′), Janovskis, Kļaviņš – Bečers (Zuševics 90′).