Jauns KFC restorāns atklāts arī t/c Origo

Vakar, 18. novembrī, pašā Rīgas centrā durvis apmeklētājiem vēra jauns KFC restorāns, kas ir jau ceturtā populārā ēdināšanas tīkla filiāle Latvijā. Tas veidots atbilstoši zīmola jaunajam konceptam un piedāvā kvalitatīvas maltītes un augstākā līmeņa klientu servisa pieredzi, pielāgojot to zīmola globālajiem standartiem un ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus. Jaunais KFC restorāns atrodas t/c Origo 1. stāvā, un šobrīd tas darbojas bezkontakta režīmā, piedāvājot veikt pasūtījumu uz vietas restorānā, izmantojot pašapkalpošanās kases, vai kādā no ēdiena piegādes platformām. 

Jaunā restorāna interjers ir ieturēts modernā, gaišā stilistikā ar dabīgiem materiāliem, kas rada mājīgu sajūtu un iemieso KFC raksturīgās klasiska amerikāņu dainera vērtības. 63 kvadrātmetrus plašajā restorāna zālē izvietota 41 sēdvieta un KFC raksturīgā atvērtā tipa virtuve, ko papildina digitālās ēdienkartes, pašapkalpošanās kases un bezmaksas atkārtotās dzērienu uzpildes stacijas, kas maltīšu baudīšanu padara sevišķi ērtu un mūsdienīgu. Restorāna komandu veido 30 ēdināšanas jomas profesionāļi, bet ēdienkartē pieejami visi iecienītākie vistas gaļas ēdieni, uzkodas un deserti, kas pagatavoti pēc tradicionālajām KFC receptēm un piedāvā plašas izvēles iespējas katrai gaumei.

“Mēs redzam, ka KFC maltītes kļūst arvien populārākas Latvijas iedzīvotāju vidū, un esam ārkārtīgi priecīgi šomēnes atklāt jau ceturto KFC restorānu Rīgā, kas veidots un aprīkots tā, lai pilnībā apmierinātu mūsu vietējo apmeklētāju vēlmes un ekspektācijas. Esam iecerējuši smagi strādāt, lai nodrošinātu vislabāko klientu pieredzi, ieviešot dažādus jauninājumus līdzās gardajām KFC maltītēm un augstajiem drošības standartiem. Jāpiebilst arī, ka visi jaunatklātie restorāni ir daļa no KFC vērienīgās attīstības stratēģijas Baltijas tirgū, kas paredz ķēdes paplašināšanu līdz pat 20 restorāniem jau nākamajos divos gados,” komentē “Apollo Group” valdes loceklis Latvijā Konstantīns Maslovs.

Kopš šī gada septembra KFC restorāni atklāti arī t/c Domina Shopping un t/p Alfa, un KFC franšīzes īpašnieki, Igaunijas uzņēmums “Apollo Group”, atklāj, ka jau tuvāko gadu laikā jaunus KFC restorānus plānots atvērt arī citos galvaspilsētas rajonos, kas ikdienā ir ērti sasniedzami ikvienam zīmola cienītājam. Būtiski, ka visos KFC restorānos šobrīd tiek ievēroti īpaši Covid-19 piesardzības pasākumi, lai rūpētos par darbinieku un apmeklētāju drošību un nodrošinātu augstākos higiēnas standartus un 100% bezkontakta pasūtījuma pieteikšanas un saņemšanas procesu.

Zaļā Josta - Reklāma