Janvārī t/c “Domina Shopping” notiks pieci bezmaksas pasākumi ģimenēm, bērniem un sporta entuziastiem

0

Lai gads iesāktos aktīvi un interesanti, tirdzniecības centrs “Domina Shopping” janvāra laikā organizē piecus bezmaksas pasākumus, kurus aicināti apmeklēt visi interesenti, bet jo īpaši ģimenes ar bērniem, topošie un jaunie vecāki, kā arī sporta entuziasti. 

Multfilmu rīts 

Ja prāto, kur doties ar bērniem svētdienas rītā, tad “Multfilmu rīts kopā ar JYSK” ir lieliska izvēle. Pasākums notiek katra mēneša otrās svētdienas rītā un tajā tiek gaidītas ģimenes kopā ar bērniem. 

Šī gada pirmais Multfilmu rīts notiks 12. janvārī no plkst. 11.00 līdz 13.00 tirdzniecības centrā “Domina Shopping” pie veikala “JYSK”. Pasākuma programmā – multfilma “Neglītās lellītes”, lellīšu izgatavošanas un sejiņu apgleznošanas darbnīcas. Būs arī sarunas par vērtībām, kuras māca multfilma – prātosim par laimi, drosmi, godīgumu, iztēli un mīlestību, kā arī būs kraukšķīgais un visu mīlētais popkorns. 

Pasākums paredzēts pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Vecāku un arī vecvecāku klātbūtne ir ļoti vēlama. Dalība un aktivitātes – bez maksas. Plašāka informācija pieejama šeit: https://www.domina-shopping.lv/lv/pasakumi/bernu-mulftilmu-rits-ar-jysk/

Balsošana par 2021. gada Pasaules hokeja čempionāta talismanu

No 14. janvāra “Domina Shopping” notiks 2021.gada Pasaules hokeja čempionāta talismanu konkursu skiču izstāde. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja nobalsot par savu talismana favorītu un piedalīties vērtīgu balvu izlozē.  Vienam laimīgajam šī konkursa dalībniekam tiks dāvāts oriģinālais Latvijas hokeja izlases krekls un “Domina Shopping” dāvanu karte 50 EUR vērtībā. Atgādinām, ka Pasaules čempionāts hokejā notiks 2021. gada 7. – 23. maijā un Latvijai tas būs unikāls notikums, jo spēles notiks arī Rīgā. T/c “Domina Shopping” ir kļuvis par šī čempionāta oficiālo tirdzniecības centru un atbalstītāju. 

“Kidding ar LIDO” bērnu dzimšanas dienas svinības

Ja Tavam bērna janvārī ir dzimšanas diena, tad to atzīmēt varat “Domina Shopping” rīkotajā “Kidding” ballītē. Būs sarūpēta vērienīga un emocijām bagāta programma – radošās darbnīcas un rotaļas, stafetes un izdarības ar atraktīviem pasākumu vadītājiem un noslēgumā lielā svētku kūka no restorāna “LIDO”. 

Pasākums notiks 18.janvārī no plkst. 13.00 līdz 16.00 t/c “Domina Shopping” centrālajā laukumā. Piedalīties var jubilārs viens pats vai kopā ar viņa draugiem. Pasākums ir bez maksas un paredzēts bērniem līdz 12 gadu vecumam. Plašāka informācija pieejama šeit:  https://www.domina-shopping.lv/lv/pasakumi/kidding-ar-LIDO/

Armvrestlinga kausa supermačs

  1. janvārī no plkst. 13.00 līdz 16.00 tirdzniecības centrā notiks “Domina Shopping kauss Armvrestlingā 2020”, kas tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas armvrestlinga federāciju. Vispirms notiks “Latvijas armvrestlinga līgas 102” amatieru turnīrs, kurā piedalīsies 16 sportisti – plkst. 13.00 aizritēs sacensības ar kreiso roku, bet 13.40 – ar labo roku. Savukārt plkst. 14.30 notiks supermaču posms, kura dueļos sacentīsies desmit Latvijas labākie roku cīņu meistari – ar labo roku cīnīsies Austris Silaunieks pret Gunāru Kivli, Dinārs Pilmanis pret Arni Zoriku un Eduards Grīvstāns pret Juri Grīnbergu, bet ar kreiso roku cīņas aizvadīs Uldis Staškevičs pret Andri Grīnbergu un Kaspars Grāvis pret Oļegu Makarovu.

Pasākuma laikā notiks arī konkursi apmeklētājiem, kā arī būs iespēja palauzties un pamācīties armvrestlinga tehnikas kopā ar Latvijas labākajiem sportistiem. Plašāka informācija par pasākumu pieejama šeit: http://www.armwrestling.lv/pasākums/latvijas-armvrestlinga-liga-102/?instance_id=35

Gaidību 4dienas seminārs 

Janvāra pasākumu kalendāru “Dominā” noslēgs tradicionālais seminārs “Gaidību 4diena”, kuru aicinātas apmeklēt grūtnieces, jaunās māmiņas un arī zinātkārie tēti, lai uzzinātu sev un sava bērna veselībai un labai pašsajūtai noderīgu informāciju, uzklausot sertificētu ārstu un citu profesionāļu ieteikumus. 

Zīmīgi, ka šī jau būs vienpadsmitā “Gaidību 4dienas” sezona, kas, turklāt, sāksies ar jaunu elpu – par semināra galveno atbalstītāju 2020. gadā ir kļuvis mazumtirdzniecības tīkls “Maxima Latvija” un tā īpašā programma jaunajiem vecākiem “Mazuļu klubs”. Šīs sadarbības rezultātā katra “Gaidību 4dienas” pasākuma apmeklētāji tiks cienāti ar “Maxima” sarūpētajiem gardumiem, kā arī varēs piedalīties momentloterijā, kurā galvenā balva būs “Maxima” dāvanu karte. 

Tuvākā “Gaidību 4diena” notiks 30. janvārī no plkst. 11.00 līdz 13.00 tirdzniecības centra “Domina Shopping” centrālajā laukumā pie restorāna “Vairāk Saules” un tajā būs iespējams saņemt padomus par sekojošām tēmām: 

  • Vegānisms un veģetārisms grūtniecības laikā
  • Plānotās dzemdības mājās
  • Formas atgūšana pēc dzemdībām
  • Iegurņa pamatnes muskulatūras attīstīšana pēcdzemdību periodā, 
  • Elpceļu saslimšanas un to dabiska ārstēšana mazuļiem.

Informācija par gaidāmo “Gaidību 4dienas” semināru  https://www.domina-shopping.lv/lv/pasakumi/gaidibu-4diena/programma-30-janvari/